Гігієна зубів

Професійне чищення зубів у Dr.Miller: до та після

Чому профілактика така важлива?

На сьогоднішній день провідним напрямком в стоматології є профілактика. Від стану ротової порожнини залежить здоров’я всього організму. Крім того, здорові ясна і зуби позитивно впливають на престиж, успіх та настрій людини. Зберегти зуби і ясна здоровими – справа реальна. Для цього потрібно проводити регулярну санацію ротової порожнини та професійну гігієну. Зараз майже немає людей із здоровими зубами. Кава, перекуси протягом дня приводять до того, що зуби не встигають відновити свій природний захист від шкідливих речовин.

Як часто треба проводити профілактичні процедури?

Одним із найважливіших методів профілактики захворювань зубів та ясен є ретельна і регулярна гігієна ротової порожнини. Найкраща профілактика для зубів – це комплексний догляд за ними:

  • Гігієна вдома – потрібно чистити зуби мінімум 2 рази на день. Якщо у вас немає можливості скористатись зубною щіткою та пастою, застосовуйте ополіскувачі, зубну нитку, жувальну гумку без цукру.
  • Правильне харчування. Дуже любите солодощі? Спробуйте замінити цукерки, печиво, шоколадки на натуральні природні солодощі: овочі, сухофрукти, яблука та моркву. Вам подякують не лише зуби, а й увесь організм!
  • Два рази на рік візит до стоматолога для огляду та професійних процедур очищення зубів, які направлені на повне видалення всіх видів зубного нальоту без шкоди для емалі зуба.

Професійна гігієна ротової порожнини в клініці

У нашій клініці - це система лікувально-профілактичних заходів, які направлені на профілактику виникнення та прогресування захворювань порожнини рота. Виділяємо 4 основні етапи проведення професійної гігієни порожнини рота:

  • Зняття зубного каменю (над'ясенного і під’ясенного) із застосуванням ультразвукового скелера. Ультразвукова чистка зубів - це сучасний і безпечний метод професійної гігієни
  • Зняття пігментованого зубного нальоту , що з'являється від чаю, кави, вина та цигарок за допомогою содоструйного апарату . Цей метод на сьогодні вважається найбільш популярним та ефективним серед інших способів відбілювання зубів.
  • Зняття м'якого зубного нальоту , що утворюється від залишків їжі за допомогою спеціальної щіточки та пасти різної абразивності.
  • Полірування зубної емалі після чистки за допомогою полірувальних гумок.
Професійна гігієна зубів в клініці Dr.Miller

Так виконується професійна гігієна зубів у нашій клініці

Після проведеної професійної гігієни ротової порожнини спеціально для Вас на майбутнє складуть індивідуальний графік проведення профілактики та гігієни , який допоможе зберегти осяйну усмішку. Лікар нашої клініки також проводить різноманітні профілактичні заходи, а саме: покриття зубів фторвмісними препаратами, гелями, лаками.

Головна мета стоматологічної профілактики в клініці

Дотримуємось усіх тонкощів технологій, що дозволяє досягати найкращих результатів професійної чистки, внаслідок якої усувається кровоточивість та біль в яснах, відсутній неприємний запах з рота, зуби стають гладенькими та на 1-2 тони світлішими.

У стоматології Dr.Miller Ви отримаєте не тільки нову усмішку, але й будете задоволені самим процесом лікування.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.