Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів: до та після

Чищення зубів ультразвуком

Професійна гігієна зубів проводиться різними методами. Один з варіантів - чистка зубів ультразвуком, тобто за допомогою ультразвукового апарату. Завдяки такій процедурі відбувається повне очищення поверхні зубів і прекрасно відновлюється їх природний відтінок.

Чищення зубів ультразвуком має свої незаперечні переваги. Зокрема, така процедура абсолютно безпечна для емалі зубів. Вона застосовується для зняття зубного каменю з поверхні зубів, що відбувається під прямим впливом ультразвукової вібрації спеціального стрижня. Як правило, чистка зубів ультразвуком рідко застосовується як самостійна процедура, а поєднується з іншими профілактичними методиками або є доповненням до парадонтологічної процедури зубодесневого кюретажу. Виходячи з методики або комплексу заходів, якими проводиться чистка зубів вартість процедури може бути різною.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.