Імпланструкція

Чому субперіостальна імплантація?

 • Показання при сильній атрофії альвеолярного відростка.
 • Кінцевий термін протезування через 2-4 тижні.
 • Більш дешевий спосіб відновлення функцій та естетики.
 • Менш ризикована альтернатива: синусліфтінг, аугментація, латералізація.
 • Через професійну гордість - не кожен може.
canal

Імпланструкція - це виготовлення та впровадження ендосубперіостальної імплантологічної конструкції, виготовленої за індивідуальним проектом з нікеліду титану, з пам'яттю форми для кожного пацієнта з огляду на антропометричні, анатомо-морфологічні, фізико-механічні, гнатологічні дані.

Це вільне і чисте дихання, без пластмас і полімерів у порожнині рота. Більше ніяких знімних конструкцій!

Унікальність нікеліду титану полягає в тому, що він має ефект оборотної пам'яті форми, який полягає в здатності сплаву при температурі від 0 до 5С змінювати спочатку задану форму, а при температурі від 25 до + 37С відновлювати спочатку задану форму. Так само висока корозійна стійкість, модуль пружності кісткової тканини, стійкість до знако змінних навантаженням. Інертність в біологічних тканинах. За допомогою імпланструкціі можна відновлювати окклюзію, враховуючи архітектоніку кісткової тканини 4х типів.

Операція імпланструкції проводитися в 3 етапи:

 • Зняття зліпка з альвеолярної частини кістки, верхньої або нижньої щелепи або ділянки кістки.
 • Вживлення ендосубпереостальної імплантологічної конструкції з подальшою остоінтеграцією і стабілізацією кісткової тканини.
 • Завершальним етапом є установка незнімних конструкцій з металокераміки або діоксиду цирконію.

Основні переваги імпластрукціі перед іншими видами протезування: це - ціна і терміни (тому що з моменту імплантації до моменту протезування всього лише 2 - 3 місяці).

Протипоказанням до використання є:

 • Психічні захворювання;
 • Загальні захворювання в стадії декомпенсації;
 • Запальні гнійні і онкологічні захворювання;
 • Бруксизм;
 • Розбіжність альвеолярних дуг більше 7 мм;
 • Відкривання рота менше 3 см;
 • IV фенотип архітектоніки кісткової тканини;
 • Горизонтальний розмір альвеолярного відростка менше 6 см, вертикальний - менше 10 см;
 • Незадовільна гігієна порожнини рота;
 • Відсутність охоплення імплантату кісткою менше 2 мм;
 • Нахил альвеолярного відростка більш 30 градусів;
 • запальне захворювання порожнини рота;
 • Післяопераційні рубці м'яких тканин;
 • Хронічний генералізований пародонтит в стадії декомпресії.

Практичний досвід незнімного протезування з опорою, на підкісткові імплантати свідчать про перспективність цього методу лікування пацієнтів з частковою (повною) втратою зубів. Однак відомо, що кістка не пристосована до сприйняття високого тиску, редукція альвеолярних частин, щелеп може посилитися в результаті жувального тиску, спрямованого переважно на альвеолярну частину щелеп раціональний розподіл опорних елементів імплантату, особливості моделювання підкісткових конструкцій в залежності від анатомо-топографічних умов щелеп, стан слизової, оклюзійних порушень, привели до позитивних результатів. У пацієнтів з критичним зменшенням об'єму кістки альвеолярних частин, щелеп використання внутрішньокісткових імплантатів, в якості опори незнімного протеза, без попередньої кісткової пластики не є можливим.

Ефективність кістково пластичних методів при високих ступенях редукції (висота кістки під верхнєщелепним синусом 2-3 мм.) є сумнівним. При плануванні імпланструкціі враховується, форма і розміри альвеолярних частин верхньої щелепи, стан компактної пластинки, альвеолярної частини щелепи і слизової в зоні локалізації перекидних стрічок і крил імплантату, вираженість анатомо-томографічених утворень, які несуть функцію ретенційних пунктів. Ступінь розбіжності радіусу альвеолярних дуг, висоту прикусу, ступінь дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба, характер кровопостачання. Використання анатомічних утворень (западин, бугристости, виступів) в якості ретенційних пунктів.

При моделюванні конструкції враховується необхідність і можливість компенсації вторинних оклюзійних порушень. Для правильного розташування опорних елементів імплантату перед операцією імпланструкції в артикуляторі вивчаються індивідуальні особливості зубощелепного апарату. Ретельнае обстеження пацієнтів і планування імпланструкцій на моделях з використанням артикулятора, хірургічна і ортопедична реалізація плану лікування з урахуванням не тільки з анатома-тамографічних особливостей альвеолярних частин щелеп, а й оклюзійних порушень, дозволили уникнути негативних результатів реабілітації пацієнтів.

Після операції імпланструкції шви знімаються на 7 - 10 день при повному загоєнні рани. З метою запобігання розвитку запалення, інфільтрації і оптимізації процесів регенерації робляться профілактичні заходи. За один день до операції і протягом 3-5 днів після операції, призначається антибіотикотерапія. Хороша первинна стабілізація імплантату в кістки в результаті реалізації ефекту пам'яті форми фіксуючих елементів, адаптована до наявного обсягу кістки, форма конструкції зі значною площею контакту, дозволяє виконати протезування в терміни до 4 тижнів, після операції у переважної більшості пацієнтів. Формування кісткового анкілозу навколо конструкцій, створеної оклюзійної поверхні з урахуванням розподілу жувальних навантажень по осі імплантату, забезпечили довгострокову функцію протезно-імплантної системи. Диференційований підхід до вибору систем імплантатів, оптимально відповідних патології зубо-щелепного апарату, дозволив значно знизити вартість лікування за рахунок виключення кістково-пластичних реконструкцій щелеп, істотно скоротити терміни лікування, отримати хороші функціональні результати реабілітації пацієнтів.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.