Вестибулопластика

canal

Вестибулопластика - це пластична операція по корекції простору між губою і зубами. Таким чином виправляється присінок ротової порожнини і забирається натяг ясен.

Показання

Як і будь-яка операція, вестибулопластика проводиться строго за показаннями лікаря. Такими показаннями може бути парадонтит, парадонтоз, майбутня клаптева операція по закриттю обнажившихся коренів зубів, логопедичні проблеми або майбутнє певний ортодонтичне лікування. Також ця операція може знадобитися як супутня терапія, що закріплює ефект протезування та імплантації імплантатів.

Вестибулопластика може бути профілактичним заходом для проблем пародонта і появи рецесії ясен. Вестибулопластика має ряд протипоказань, в тому числі це: остеомієліт, церебральний поразку, пухлини, захворювання крові, велике каріозна поразка зубів, променеве опромінення в області голови та шиї, наявність коллагенозов.

Операція вестибулопластика

Спочатку проводиться анестезія порожнини рота, потім проводиться сама операція. Лікар робить розріз слизової оболонки на кордоні ясна і рухомої частини слизової і коригує положення підслизових тканин (м'язів), потім розріз зашивається і накладаються шви кетгутом.

Загоєння проходить протягом 9-14 днів в залежності від способу проведення операції. На цей період потрібно дотримуватися дієти, що щадить і обмежити фізичні навантаження. Дуже важливо регулярно обробляти ранові поверхні і дотримуватися всіх розпоряджень лікаря. Термін загоєння залежить від індивідуальних особливостей організму кожної людини і ретельності післяопераційного догляду за ротовою порожниною.

Вестибулопластика за допомогою лазера. Це найменш травматичний спосіб проведення операції вестибулопластики, оскільки розрізи виробляються лазером. Лазер сприяэ меншому набряку тканин в післяопераційний період, а також він більш точний як інструмент в руках хірурга. Лазер перешкоджає виникненню кровотечі та навіть має бактерицидну дію.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.