Пародонтологія

Пародонтологія є частиною дентальної медицини, яка займається лікуванням ясен і підтримуюих структур зубів.

Причини пародонтиту, як правило, погана гігієна порожнини рота, харчування або куріння, застосування різних лікувальних препаратів, поганий прикус і інші причини.

Першими симптомами захворювання ясен є: хворобливе жування і складності в пережовуванні певних продуктів, опущення ясен, запальний процес ясен, припухлість і почервоніння. Одним з найбільш поширених симптомів захворювань пародонтиту може бути неприємний запах з рота, який просто не зникає, а з'являється він через великої кількості бактерій в порожнині рота.

Правильне і регулярне підтримання гігієни порожнини рота знижує ризик захворювання на пародонтит. Мається на увазі ефективне видалення зубного нальоту за допомогою правильного чищення зубів щіткою, зубною ниткою і засобами для полоскання порожнини рота. Якщо немає суб'єктивних симптомів, рекомендується обстеження кожні 6 місяців. При цьому обстеженні, в разі потреби, можна зробити і професійну ультразвукову чистку м'якого і твердого зубного нальоту, полірування зубів, а також провести навчання пацієнта про те, як правильно чистити зуби.

Пародонтологічні процедури, які можуть поліпшити стан здоров'я пацієнта є: вишкрібання, хірургічне лікування захворювань пародонтиту, регенеративна хірургія, пластична хірургія і інше.

Якщо Ви помітили деякі з симптомів, зверніться в нашу стоматологію Dr.Miller, і ми будемо раді допомогти Вам.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.