Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Професійна чистка зубів у Вінниці

Стоматологічна клініка Dr.Miller пропонує послуги з професійної гігієни порожнини рота за сучасними технологіями. Чистка зубів у Вінниці в нашій стоматології проводиться за допомогою апарату PROPHYflex 4 (Німеччина), що дозволяє провести комплексну гігієну порожнини рота та досягти високої ефективності у видаленні зубного каменю, нальоту та інших забруднень.

Одним із найважливіших методів профілактики захворювань зубів та ясен є регулярна гігієна ротової порожнини. Комплексний догляд за зубами – це:

 • гігієна вдома – чищення зубів мінімум 2 рази на день. Якщо у вас немає можливості скористатись зубною щіткою і пастою, застосовуйте ополіскувачі, зубну нитку, жувальну гумку без цукру;
 • правильне харчування. Любите солодощі? Спробуйте замінити цукерки, печиво, шоколадки на натуральні смаколики: овочі, сухофрукти, яблука та моркву. Вам подякують не лише зуби, а і весь організм!
 • професійна чистка зубів. Візит до стоматолога для огляду та гігієнічних процедур, що спрямовані на повне видалення зубного нальоту без шкоди для емалі зуба, необхідний як мінімум двічі на рік.

Переваги професійної чистки зубів у стоматолога

Необхідність чи розкіш? Таке питання часто виникає у пацієнтів щодо процедури. Гігієнічна чистка у стоматологічному кабінету має безліч переваг для здоров'я ваших зубів. Серед них:

 • ретельне та регулярне обстеження порожнини рота під час проведення процедури. Лікар може виявити навіть найменші ознаки захворювання та вчасно розпочати лікування;
 • видалення зубного каменю не тільки з поверхні зуба, що доступна для звичайного чищення (коронкова частина зуба), але й під яснами. Заключний етап чистки включає полірування поверхні зуба, що в свою чергу знижує ризик активного утворення зубного каменю;
 • чищення порожнини рота за допомогою спеціальних інструментів, що не тільки ефективно видаляють забруднення, але й мінімізують ризик травмування. Іноді пацієнти намагаються позбутися зубного каменю самостійно за допомогою механічного чищення; часто при цьому на емалі можуть з'явитися тріщини. Ультразвукова чистка дозволяє провести процедуру абсолютно безпечно та безболісно;
 • укріплення емалі за рахунок полірування та мінералізації. Також чистка дозволяє видалити деякі плями з поверхні зуба та зробити його білішим;
 • чистку можна проводити як дорослим, так і дітям. У дітей, залежно від віку, перебіг процедури може відрізнятися від стандартного: лікар вибирає відповідні методи чищення з урахуванням стану ротової порожнини, наявності постійних чи молочних зубів та інших факторів;
 • процедура має мінімум протипоказань: не рекомендується проводити чищення за методом Air Flow лише пацієнтам із хронічною астмою та бронхітом, оскільки існує вірогідність проблем з диханням під час проведення чистки.
Чистка зубів методом PROPHYflex (Air Flow)

Процес чистки зубів апаратом PROPHYflex у нашій клініці

Етапи повної чистки зубів

Профгігієна ротової порожнини в клініці Dr.Miller – це комплекс заходів, що складається з кількох етапів. Ви можете побачити, як цей процес відбувається у нашій стоматології, на коротких відео нижче.

 1. Зняття зубного каменю та інших відкладень за допомогою ультразвуку. Це сучасний і безпечний метод професійної гігієни, завдяки якому можна ефективно очистити поверхню зубів. Така процедура абсолютно безпечна. Вона відбувається під прямим впливом ультразвукової вібрації спеціального стрижня. Як правило, чистка зубів ультразвуком нечасто застосовується як самостійна процедура, а частіше поєднується з іншими профілактичними методиками.
 2. Зняття пігментного м'якого зубного нальоту, що з'являється від чаю, кави, вина, цигарок, за сучасною варіацією технології Air Flow. Також цей метод забезпечує чищення міжзубних проміжків і ясен. Для цього ми використовуємо апарат KaVo PROPHYflex 4 (Німеччина), у який засипається спеціальний порошок на основі карбонату кальцію. Про його переваги детальніше читайте нижче. Такий метод на сьогодні вважається найбільш популярним та ефективним серед інших способів чищення зубів.
 3. Полірування зубної емалі після чистки спеціальною зубною пастою та щіточкою з метою остаточного видалення м'якого зубного нальоту.

Скільки коштує профілактична чистка зубів у Вінниці?

Ціна на професійне комплексне чищення зубів у стоматологічній клініці Dr.Miller залежить від кількості необхідних етапів процедури. Також ви можете додатково пройти інші профілактичні заходи: покриття зубів фторвмісними препаратами, гелями, лаками. Детально ознайомитися з цінами можна нижче.

Назва послуги Вартість
Професійне чищення зубів у 3 етапи: ультразвукове, PROPHYflex і механічне полірування (для дорослих) від 1300 грн
Професійне чищення зубів у 3 етапи: ультразвукове, Air Flow і механічне полірування (для дорослих) від 1050 грн
Покриття зубів фторлаком від 400 грн
Гігієнічна чистка зубів у дітей від 600 грн
Чистка зубів у дітей ультразвуком від 420 грн

Після проведення процедури лікар складе індивідуальний графік профілактики та гігієни, який допоможе вам зберегти осяйну усмішку.

Air Flow та PROPHYflex: у чому різниця?

Чистка зубів апаратом PROPHYflex – це більш сучасний та м'який варіант методу Air Flow. Вартість такої процедури трохи вища, ніж у аналогів, але це легко компенсується перевагами, які ви можете побачити у порівняльній таблиці нижче.

Air Flow PROPHYflex
Порошок на основі бікарбонату натрію (харчової соди) Порошок PROPHYpearls на основі карбонату кальцію
Часточки порошку мають неправильну форму з гострими гранями, тому можуть травмувати емаль та ясна Гранули порошку мають округлу форму, що забезпечує більш м'яке очищення та комфортніші відчуття
Струмінь порошку дещо слабший Струмінь порошку більш сильний (для кращого очищення)
Порошок має солоний присмак, а також може викликати пощипування у куточках губ Солоний присмак та відчуття пощипування відсутні
Може викликати дискомфорт у пацієнтів з чутливими зубами та яснами Чудово підходить для чутливих зубів та ясен
Апарат PROPHYflex 4 для чистки зубів

Наш апарат PROPHYflex 4 для професійної чистки зубів

Ми дотримуємось усіх тонкощів технології чистки, щоб досягти найкращих результатів професійної гігієни. Як наслідок ви отримуєте ефективне розв'язання таких проблем, як: кровоточивість та біль у яснах, неприємний запах з рота тощо. Після чищення ваші зуби стануть гладенькими та на декілька тонів світлішими.

Стоматологія Dr.Miller – це завжди яскрава усмішка та задоволення від процесу лікування!

Заповніть форму нижче, і ми зателефонуємо вам, проконсультуємо щодо професійної чистки зубів та запишемо на прийом.

{{ formitem.title }}
{{ message | trans }}
{{ error | trans }}
{{{ thankyou }}}

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.