Відбілювання зубів у Вінниці

Яскрава білосніжна посмішка вже давно стала символом успішності та достатку. І це не дивно, адже рівні білі зуби — ознака міцного здоров'я, молодості та краси. І хоча не всі від природи мають бездоганну посмішку, її можна отримати в будь-якому віці. Професійне відбілювання зубів у стоматологічній клініці Dr.Miller — запорука досконалого зовнішнього вигляду.

Відбілювання зубів у Вінниці за доступною ціною може отримати кожен пацієнт нашої стоматологічної клініки. Ми працюємо за методикою Magic Smile, що гарантує максимальний результат за короткий час. Процедура займе не більше години, а неймовірна естетичність посмішки буде радувати вас кілька років.

Відбілення зубів системою Magic Smile

Професійне відбілювання зубів у стоматології Dr.Miller у Вінниці проводиться за допомогою системи Magic Smile. Головна особливість методики полягає у складі відбілювального гелю:

 • головний його компонент — це перекис водню. Він забезпечує ефективну боротьбу з пігментом;
 • гель успішно бореться з флюорозом і віковим потемніння емалі зуба, висвітлюючи зуби пацієнта більш ніж на десять відтінків за шкалою Vita.

Переваги процедури

Magic Smile здатний гарантувати максимальні результати після фотовідбілювання:

 • це найбільш безпечна методика хімічного відбілювання;
 • процедура абсолютно безболісна;
 • має довготривалий ефект за умови дотримання всіх рекомендацій лікаря — до 2 років;
 • тривалість сеансу — близько 30 хвилин.

Чи виникає чутливість

Відбілювання зубів у кваліфікованого стоматолога за системою Magic Smile є абсолютно безболісним та підходить навіть для чутливих зубів. Додаткові складові медичного препарату, що входять у рецептуру гелю, знижують потенційну агресивність від впливу перекису водню, роблячи процедуру максимально комфортною.

Протипоказання до відбілювання

Заборонено проводити процедуру освітлення зубів за допомогою відбілюючої системи Magic Smile пацієнтам:

 • у віці менше вісімнадцяти років;
 • в період вагітності та лактації;
 • з онкологічними захворюваннями;
 • які мають індивідуальну алергічну реакцію на компоненти гелю або інші препарати, що використовуються при проведенні процедури;
 • які страждають на гіперчутливість зубної емалі або мають її важкі ушкодження;
 • із наявними зубними хворобами, особливо, різними стадіями карієсу;
 • які страждають від підвищеної стертості поверхні зубів.

Як проходить процедура відбілювання зубів

 1. Попереднє обстеження та консультація лікаря. На цьому етапі визначається стан емалі зубів і поточний відтінок за шкалою Vita.
 2. Підготовка до процедури. Пацієнту пропонуються заходи захисту від оптичного променя. Далі лікар встановлює ретрактор (роторозширювач), щоб м'язи рота пацієнта не перенапружувалися, і змащує ясна смолою з захисними властивостями, яка не дозволить шкідливому світлу потрапити на слизову оболонку порожнини рота.
 3. Власне відбілювання. На поверхню емалі зубів наносять відбілюючий гель з концентрацією, як правило, в 35%, а до рота підносять фотовідбілюючий апарат Magic Smile з системою ламп під назвою LightBridge. Зазначена лампа об'єднує в собі галогенову і світлодіодну складові, забезпечуючи як високу інтенсивність процедури, так і конкретний точковий вплив. За весь час одного сеансу лікар тричі змащує зуби освітлюючим препаратом, одночасно позбавляючи ротову порожнину від шкідливої мікрофлори та інфекцій.
 4. Очищення ротової порожнини. Після третьої і останньої обробки лікар позбавляє пацієнта від засобів захисту і очищає порожнину рота від залишків гелю.
Апарат Magic Smile Light Pro Апарат для відбілювання Magic Smile Light Pro

Результати процедури

Всі наші пацієнти мають змогу не лише провести відбілювання зубів за прийнятною ціною, але й самостійно переконатися в білизні і чистоті зубів та провести оцінку якості сеансу відбілювання за шкалою Vitа разом з лікарем.

Ось так виглядають посмішки наших клієнтів до та після відбілювання.

Ціна на відбілювання зубів у Вінниці

Стоматологічна клініка Dr.Miller пропонує найкращі ціни на професійне відбілювання зубів у Вінниці: від 2 500 грн за весь комплекс послуг. Ознайомитися з повними прайсом можна в таблиці нижче.

Назва послуги Вартість
Відбілювання зубів системою Magic Smile від 3000 грн.
Офісне відбілювання зубів (лазерне) від 5200 грн.

Чому варто вибрати нашу клініку

 • Наша команда — це колектив справжніх професіоналів: ми регулярно підвищуємо свій кваліфікаційний рівень та отримуємо нові знання.
 • Ми користуємося тільки сучасними інструментами та перевіреними і сертифікованими медичними препаратами.
 • Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта та пропонуємо унікальні рішення саме для ваших проблем.
 • У нас ви можете не тільки відбілити зуби за доступними цінами, але й отримати широкий комплекс послуг з гігієни, терапевтичного лікування, естетичного догляду за ротовою порожниною.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.