Відбілювання зубів

Відбілювання зубів в стоматології є гарантією здоровою і красивою посмішки. Якщо Ви хоч раз замислювалися про білосніжну усмішку, то відбілювання зубів в стоматології Dr.Miller - правильне рішення!

Чим відбілювання зубів системою Magic Smile відрізняється від інших розробок

Головна особливість методики полягає в складі гелю, що використовується для відбілювання. Перекис водню, - головний його компонент, - забезпечує боротьбу з пігментом, а додаткові складові медичного препарату знижують потенційну агресивність від її впливу, роблячи процедуру абсолютно безболісною.

У порівнянні з іншими широко розповсюдженими методиками, Magic Smile є однією з найбільш нетривалих і не потребує від пацієнта більше однієї години. Крім цього, тільки Magic Smile здатний гарантувати максимальні результати після фотовідбілювання - так, гель, який використовується під час процедури, успішно бореться з флюорозом і віковим потемніння емалі зуба, висвітлюючи зуби пацієнта більш ніж на десять тонів за шкалою Vita. Це означає, що чим чистішою була зубна емаль пацієнта до сеансу, тим білішою вона стане по його закінченню.

Відбілювання зубів системою Magic Smile: технологія проведення процедури

  

Як і інші процедури, спрямовані на відбілювання зубів пацієнта, сеанс відбілювання Magic Smile проводиться поетапно незалежно від індивідуальних показників здоров'я і стану людини.

 1. Насамперед стоматолог надає оцінку стану емалі зубів і разом з пацієнтом визначає поточний відтінок за шкалою Vita.
 2.  
 3. Пацієнту будуть запропоновані заходи захисту від оптичного променя - окуляри на очі, спеціальну серветку, яка закриє все обличчя, за винятком області рота, і крем для губ, який запобігатиме їх пересиханню. Далі лікар встановлює ретрактор (роторозширювач), щоб м'язи рота пацієнта не перенапружувалися. Також стоматолог, який проводить процедуру, змащує ясна зубів коффердамом, тобто смолою з захисними властивостями, яка не дозволить шкідливому світлу потрапити на слизову оболонку порожнини рота.
 4. Далі на поверхню емалі зубів наносять відбілюючий гель з концентрацією як правило в 35%, а до рота підносять фотовідбілюючий апарат системи Magic Smile з системою ламп під назвою LightBridge. Зазначена лампа об'єднує в собі галогеновую і світлодіодну частки, забезпечуючи як високу інтенсивність процедури, так і конкретний точковий вплив. Таким чином проходить основний етап обробки зубів. За весь час одного сеансу лікар тричі змащує зуби освітлюючим препаратом - таким чином, процес чищення зубів проходить в три цикли, протягом яких лікар не тільки освітлює зуби, але і позбавляє ротову порожнину від шкідливої мікрофлори і розсадників інфекцій.
 5. Після третьої і останньої обробки лікар позбавляє пацієнта від засобів захисту і очищає порожнину рота від залишків гелю.

Зрештою клієнту пропонується провести оцінку якості сеансу відбілювання за шкалою Vita. Кожен клієнт буде в змозі самостійно переконатися в білизні і чистоті зубів. При відповідному догляді, регулярних гігієнічних заходах і правильному харчуванні колір емалі буде залишатися сніжно-білим протягом одного або двох років.

Відбілювання зубів за системою Magic Smile. Протипоказання і наслідки

                  

Заборонено проводити процедуру освітлення зубів:

 • пацієнтам у віці менше вісімнадцяти-двадцяти років;
 • пацієнткам в період вагітності і лактації;
 • пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
 • пацієнтам, які мають індивідуальну алергічну реакцію на компоненти гелю або інші препарати, що використовуються при проведенні процедури;
 • пацієнтам, які страждають на гіперчутливість зубної емалі або важкими її ушкодженнями;
 • пацієнтам, які до кінця не вилікували вже наявні зубні хвороби, особливо, різні стадії карієсу;
 • пацієнтам, що страждають від підвищеної стертості поверхні зубів.