Пломбування зубів у Вінниці

Кожна людина рано чи пізно стикається з такою проблемою, як карієс. Вирішити цю проблему, зберегти зуб і гарну посмішку можна, тільки звернувшись до стоматолога і виконавши пломбування зубів. Важливо вчасно скористатися допомогою лікаря та потрапити в руки досвідченого і відданого своїй справі фахівця. Саме такі спеціалісти працюють у нашій клініці Dr.Miller.

Скільки коштує пломбування зубів?

Фотополімерна лампа для пломбування

Вартість пломбування зубів залежить від того, яким матеріалом воно виконується. Пломба з фотополімерного матеріалу – найбільш міцна та надійна, але й коштує вона дорожче. Проте варто пам'ятати, що у лікуванні зубів економія може вийти боком для здоров'я.

Річ у тім, що фотополімерна пломба стає твердою під впливом спеціальної лампи з ультрафіолетовим світлом (на фото зліва). Це дає можливість лікарю створити таку форму, яку необхідно, і повністю повторити природні обриси зуба. «Світлові» пломби можна встановлювати на будь-які зуби – як на передні, так і на жувальні; вони дозволяють відновлювати відколені шматки зуба, а також підбирати відтінок, що ідеально збігається з натуральним кольором емалі.

Ціни в клініці Dr.Miller на пломбування зубів цілком доступні і вигідно відрізняються від цін в інших клініках міста. При цьому якість наших послуг залишається на найвищому рівні.

Назва послуги Вартість
Накладення тимчасової пломби (дентин-паста) 120 грн
Накладення тимчасової пломби (композит) 180 грн
Постійна пломба (фотополімер) від 350 грн

Як відбувається пломбування зубів?

Перш за все зазначимо, що важливо вчасно вилікувати карієс, поки він не перетворився на пульпіт, адже тоді лікувати його буде складніше: доведеться чистити канали зуба, і коштувати це буде дорожче. Запалення пульпи розвивається через не вилікуваний вчасно карієс, коли інфекція проникає глибоко в зуб.

Отже, якщо виник карієс, потрібно його вилікувати і поставити пломбу. Цей процес складається з кількох етапів.

  • Стоматолог починає пломбування зуба із застосування місцевої анестезії.
  • Потім зуб ізолюється від слини, щоб не допустити змочування підготовленої для пломбування поверхні та порушення герметичності пломби. Негерметична пломба може випасти, або ж на її межі із зубом утвориться карієс.
  • Видаливши пошкоджені тканини зуба, стоматолог обробляє порожнину розчином кислоти й адгезивною речовиною, щоб пломба прилягала щільно і добре трималася в зубі.
  • Потім проводиться безпосередньо пломбування зуба. До складу пломби входять фтор і кальцій, що дозволяє їй також виконувати функцію протикаріозного матеріалу та позитивно впливати на емаль. Стоматолог підбирає колір пломби точно в колір самого зуба, завдяки чому досягається чудовий косметичний ефект. Добре проведене лікування дозволяє зупинити руйнування зуба і відновити його здоровий вигляд.

Тож, якщо у вас є хворий зуб, не зволікайте – записуйтеся на прийом у нашу клініку, щоб зберегти здоров'я і красу вашої посмішки!

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.