Пломбування зубів

Кожна людина рано чи пізно стикається з такою проблемою, як карієс. Вирішити цю проблему, зберегти зуб і гарну посмішку, можна, тільки звернувшись до стоматолога і виконавши пломбування зубів. Важливо звернутися вчасно до лікаря і потрапити в руки досвідченого і відданого своїй справі фахівця, а саме такі фахівці працюють в нашій клініці.

Скільки коштує пломбування зубів?

Фотополімерна лампа для пломбування

Вартість пломбування зубів залежить від того, з якого матеріалу вона виготовлена. Світлоотверджувальна пломба є найбільш міцних і надійних, але і коштує вона дорожче. Однак в даному випадку економія може вийти боком для здоров'я.

Річ у тім, що світлоотверджувальня пломба стає твердою під впливом спеціальної лампи з ультрафіолетовим світлом. Це дає можливість лікарю сформувати таку форму, яку необхідно, і повторити повністю природні обриси зуба. «Світлові» пломби дозволяють встановлювати їх на будь-які поверхні, на передні зуби, відновлювати з їх допомогою відколені шматки зуба, підбирати відтінок, що ідеально збігається з натуральним кольором зуба.

Хочемо зауважити, що ціни в клініці Dr.Miller на пломбування зубів цілком доступні і вигідно відрізняються від цін в інших клініках міста. При цьому якість наших послуг залишається на найвищому рівні.

Як відбувається пломбування зубів?

Перш за все, відзначимо, що важливо вчасно вилікувати карієс, поки він не перетворився на пульпіт, адже тоді лікувати його буде складніше, доведеться лікувати канали зуба, і коштувати це буде дорожче. Запалення пульпи розвивається через не вилікуваний вчасно карієс, коли інфекція проникає глибоко в зуб. Тому важливо вилікувати зуб на стадії карієсу, це легше і дешевше, ніж лікувати пульпіт.

Отже, якщо виник карієс, потрібно його вилікувати і поставити пломбу. Стоматолог починає пломбування зубів з застосування місцевої анестезії. Потім зуб ізолюється від слини, щоб не допустити змочування підготовленої для пломбування зубів поверхні і порушення герметичності пломби. Негерметична пломба може випасти або ж карієс утворюється на межі пломби і зуба. Видаливши пошкоджені тканини зуба, стоматолог обробляє порожнину розчином кислоти і адгезивною речовиною, щоб пломба прилягала щільно і добре трималася в зубі.

Потім проводиться безпосереднє пломбування зуба. До складу пломби входить фтор і кальцій, що дозволяє їй бути також протівокаріозним матеріалом, добре впливає на емаль. Стоматолог підбирає колір пломби точно в колір самого зуба, завдяки чому досягається прекрасний косметичний ефект.

Добре проведене лікування дозволяє зупинити руйнування зуба і відновити його здоровий вигляд.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.