Безметалеві коронки у Вінниці

Безметалеві коронки

Красива та приваблива усмішка для вас – все ще лише мрія? Не втрачайте надії! Адже у стоматології Dr.Miller ми застосовуємо інноваційні технології для збереження здоров'я та привабливості ваших зубів.

Безметалеві керамічні коронки на сьогодні вважаються ідеальним вирішенням багатьох проблем із зубами. Цей матеріал став застосовуватися в стоматологічній практиці відносно нещодавно, але встиг швидко завоювати популярність і визнання багатьох провідних фахівців галузі.

Переваги безметалевих коронок

  • Довговічність. На деякі різновиди цих коронок дають гарантію більше 20 років.
  • Естетичність і краса. Цей матеріал дає можливість підібрати максимально точний відтінок натуральних зубів.
  • Безпека. Безметалова кераміка не викликає алергічних реакцій, небажаних патологічних змін у ротовій порожнині або проблем із травленням.
  • Великі можливості. З кераміки фахівці мають можливість виготовити коронку будь-якого розміру, ідеально підігнавши її під необхідний зуб.

Із кераміки також виготовляють вініри, «мости», накладки і штифтові вкладки. Усі ці вироби вирізняються міцністю та надійністю. Раніше вважалося, що безметалеву коронку можна ставити лише на передні зуби, однак зараз цей матеріал часто використовують і для жувальних зубів, адже такий каркас здатний захистити від появи карієсу за рахунок щільного прилягання до ясен.

Типи безметалевих коронок

Безметалеву кераміку можна розділити за категоріями, залежно від технології виробництва:

Кожен різновид має свої переваги, але об'єднує їх одне – із їхньою допомогою ви можете легко повернути собі прекрасну посмішку. Спеціаліст підбере для вас ідеальний колір коронки, і ніхто не зможе відрізнити штучні зуби від ваших власних.

Догляд за керамічними зубами

Після встановлення таким керамічним зубам потрібно приділяти більше уваги, ніж звичайним. Слід не допускати, щоб залишки їжі затримувалися в міжзубних проміжках або в точках контакту протеза з яснами. До того ж, рекомендується регулярно ополіскувати рот спеціальними рідинами після прийому їжі. Із такими протезами виключене використання абразивних зубних паст, а також споживання дуже твердої їжі (наприклад, горішки, насіння, сухарики). Безметалеві стоматологічні коронки можуть прослужити вам до 20 і більше років за умови правильного догляду.

Ціни на безметалеві коронки у Вінниці

Назва послуги Вартість
Безметалеві керамічні коронки, виготовлення та встановлення (за 1 шт.) від 5900 грн.

Безумовно, кожну ситуацію ми розглядаємо в індивідуальному порядку. Якщо ви в чомусь сумніваєтеся або не знаєте, чи підійдуть керамічні коронки в вашому випадку, краще одразу проконсультуватися з нашим лікарем.

Чекаємо вас у нашій клініці!

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.