Синус-ліфтинг у Вінниці

Синус-ліфтинг

Синус-ліфтинг – це складна операція реконструктивної хірургії, суть якої полягає у штучному збільшенні масиву кісткової тканини верхньої щелепи в області відсутніх бічних зубів за умови її недостатньої кількості, що перешкоджає проведенню імплантації.

У 60-70% випадків у пацієнтів спостерігається нестача кісткової тканини у верхній щелепі. Це викликано тим, що вона зсередини порожня, і висоти кістки від нижнього краю щелепи до дна цієї порожнини (по-іншому - Гайморова пазуха) може не вистачити для того, щоб встановити імплант, на який буде кріпиться новий керамічний зуб. Причина цьому – або індивідуальна анатомічна будова пацієнта, або атрофія кістки після видалення зуба.

Виходом з даної ситуації і є синус-ліфтинг: у щелепу пацієнта встановлюється кісткова пластинка. Під час синус-ліфтингу кісткова пластина якраз і покликана сформувати хороші умови для подальшої пересадки зуба і встановлення імплантанта.

Кісткова пластика – складна реконструктивна хірургія

Передумовою успіху при фіксації імплантату в щелепної кістки є її достатній обсяг. Тобто для установки імплантату кістки має бути достатньо як по висоті альвеолярного відростка, так і по ширині.

Через 2-3 місяці після видалення зуба починаються процеси атрофії. Якщо до цього періоду немає установки імплантату, то втрата кісткової тканини може стати значною. Також дефіцит кісткової тканини може виникнути через дуже травматичного видалення зуба, через анатомічного розташування самого зуба (коли лунка зуба розташовується не по центру альвеолярного відростка, а зовнішнє, відповідно видалення такого зуба часто супроводжується втратою тонкої зовнішньої стінки лунки)

Чим можна відновлювати втрачений об'єм кістки?

Обсяг можна відновити своєю кісткою – цей метод називається аутотрансплантацією. Аутотрансплантат – ділянка кістки, взята у самого пацієнта. Використання власної кістки пацієнта для нарощування кістки є «золотим стандартом» нарощування, оскільки такий трансплантат містить ідентичні органічні і неорганічні речовини. Власна кістка може бути використана у вигляді пересаджуваних блоків або кісткової стружки (подрібнених до розміру 0.5-1 мм кісткових гранул).

Також існують штучно отримані матеріали для трансплантації – аллопласти.

Існує багато методик і матеріалів для нарощування кістки. Є певні показання до застосування тих чи інших кістковопластичних матеріалів. Кожен лікар-імплантолог підбирає методику виходячи з конкретної ситуації.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.