Металокерамічні коронки у Вінниці

Коронки на зуби з металокераміки — це оптимальне поєднання надійності, естетичності та вартості. Металокерамічні коронки добре імітують власну емаль зуба, виготовлені з нетоксичних матеріалів та мають низку суттєвих переваг. Саме тому такий вид протезування вже багато років поспіль є найбільш популярним.

В стоматологічній клініці Dr.Miller у Вінниці ви можете встановити коронки з металокераміки за вигідною ціною.

Ми піклуємося про красу вашої посмішки та пропонуємо тільки найкращі рішення для здоров'я ваших зубів!

Переваги металокерамічних коронок

 • Висока естетичність. За зовнішнім виглядом металокераміка максимально наближена до природних зубів пацієнта. Відтінок коронки підбирається за шкалою Віта та з часом не змінюється, оскільки металокераміка не вбирає пігменти.
 • Функціональність. Після встановлення металокерамічної коронки зуб на 100% відновлює свої функції з пережовування їжі. Крім того, коронки добре фіксуються та не залишають зазорів між зубами та яснами, що запобігає розмноженню патогенних мікроорганізмів.
 • Міцність та довговічність. Металокераміка довговічніша за інші зубні протези, а коронки з вмістом дорогоцінних сплавів золота і платини ще більш довговічні і естетичні за рахунок високої фізіологічності та біоінертності.
 • Простота догляду. На гладкій поверхні металокераміки практично не затримуються частинки їжі, не розмножуються мікроби. Правильна обробка зубів під металокераміку забезпечує і збереження ясен, запобігаючи розвитку в них запального процесу, кровоточивості.

Показання

 • Відновлення зуба при сильному руйнуванні, коли встановлення пломби не є доцільним (від 50% або при повному руйнуванні).
 • Естетичні дефекти зубного ряду.
 • Високий ступінь стирання зубної емалі.
 • Втрата одного або кількох зубів (тоді коронка встановлюється на штифт).

Які матеріали використовуються для металокерамічних коронок?

Коронка — це конструкція з металевого каркаса та фарфорового покриття. Кераміка забезпечує естетичний вигляд протезу, а лита металічна основа — функціональність. Каркаси найчастіше виготовляють з таких сплавів металу:

 • Нікелевий. Така основа гнучка та зручна у використанні, проте найбільш алергенна серед усіх, тому підійде не кожному.
 • Кобальтохромовий. Гіпоалергенний сплав, який є одним з найбільш популярних серед пацієнтів через оптимальне поєднання ціни та якості.
 • Титановий. Ще один популярний тип сплаву для коронок. Він абсолютно нетоксичний та гіпоалергенний. Коронка з такого металу добре просвічується рентгеном, що значно спрощує діагностику захворювань.
 • Золотий. Найбільш естетичний варіант основи, проте каркас на основі такого металу втрачає у міцності та досить дорогий. Основу із золота використовують не у всіх випадках протезування. Переваги такого каркасу — невелика товщина та висока біоінертність. Основу із вмістом золота найчастіше використовують при встановленні металокерамічних коронок на передні зуби.

Строк служби коронок з металокераміки

На термін експлуатації коронки впливають кілька факторів, серед яких:

 • ступінь пошкодження зуба;
 • навантаження на коронку (жування та вплив сусідніх зубів);
 • гігієна ротової порожнини та наявність у пацієнта шкідливих звичок.

У середньому металокераміка при правильному догляді прослужить до 12-15 років. Важливу роль у збільшенні термінів експлуатації відіграє дисципліна у дотриманні гігієнічних процедур та регулярному відвідуванню стоматолога для профілактичних оглядів.

Етапи встановлення металокерамічних коронок

 1. Консультація та підготовка ротової порожнини. Лікар оглядає зуби пацієнта, за необхідності проводить лікування зубів та ясен, пломбування каналів.
 2. Обробка зуба — обточування та шліфування молярів з усіх боків для максимально точної посадки коронки.
 3. Зняття відбитків та підбір відповідного кольору зубного протеза, який максимально точно відповідатиме природному відтінку.
 4. Встановлення тимчасової коронки.
 5. Виготовлення коронки в лабораторії за індивідуальними мірками. Зазвичай строк виготовлення металокерамічної коронки становить 1,5-2 тижні.
 6. Примірка та встановлення постійної коронки на зуб.

Ціни на металокерамічні коронки

У першу чергу вартість коронки залежить від матеріалу основи та необхідності додаткового обстеження або лікування. У стоматологічній клініці Dr.Miller ви можете встановити металокерамічну коронку за ціною від 1940 грн! Ознайомитися з вартістю можна в табличці нижче.

Назва послуги Вартість
Коронка металокерамічна від 2900 грн.

Як доглядати за коронкою?

 • Відмовтеся від сильно твердої їжі, щоб не пошкодити керамічне покриття.
 • Ретельно доглядайте за порожниною рота: регулярно чистить зуби, користуйтеся іригатором, йоржиком, зубною ниткою. Не пропускайте чищення зубів.
 • Регулярно відвідуйте стоматолога для огляду або професійної гігієни — принаймні раз на півроку.

Популярні питання

Скільки часу роблять відновлення зуба металокерамічними коронками?

Сама процедура зняття відбитків та встановлення коронки триває не більше години. Проте вам доведеться декілька разів відвідувати стоматолога для лікування, зняття відбитка та підбору кольору, а потім для фіксації постійної коронки. Разом із виготовленням коронки в лабораторії процедура займає зазвичай близько двох тижнів.

Чи болюча це процедура?

Встановлення коронки не викликає болісних відчуттів, оскільки, як правило, вона ставиться на зуб, в якому попередньо видалили нерв. Пацієнт може відчувати при підготовці (лікуванні, обточування зуба), проте в цьому випадку використовується місцева анестезія.

Чи можна ставити металокераміку на передні зуби?

Так, металокерамічні коронки мають досить високу естетичність та підходять для передніх зубів, проте каркас такої конструкції має бути виготовлений зі сплаву золота, титану чи платини. Такі метали повністю біосумісні та найбільш наближені до природного кольору емалі.

Стоматологія Dr.Miller пропонує тільки сучасні рішення для відновлення зубного ряду. Обирайте якість, обирайте Dr.Miller.

Щоб дізнатися більше про встановлення металокерамічних коронок в нашій стоматологічній клініці, запишіться на консультацію вже сьогодні.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.