Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Дитяча стоматологія у Вінниці

Здорові зуби та щира посмішка без сліз – у стоматології Dr.Miller кожен візит до зубного лікаря буде приємним і корисним! Ми знаємо все про особливості лікування зубів у малюків, тому ваша дитина не буде боятися візитів до стоматолога, щойно познайомиться з нашими лікарями та методами лікування.

Послуги дитячої стоматології у Вінниці Dr.Miller

Наші маленькі пацієнти можуть отримати весь комплекс стоматологічних послуг: від догляду за зубами до видалення та реставрації. При цьому ми завжди враховуємо як психологічні, так і фізіологічні особливості лікування зубів у дітей.

Ми готові подбати про здоров'я ваошої дитини, починаючи з появи першого зуба:

 • розповісти, як правильно доглядати за зубами;
 • підібрати засоби для догляду та навчити малюка гігієни;
 • виправити прикус на ранніх стадіях;
 • вилікувати карієс, пульпіт, періодонтит молочних зубів та запобігти їх передчасній втраті тощо.

Ми проводимо професійну профілактику карієсу у дитини за допомогою найсучасніших засобів, що зміцнюють зуби на довгі роки. У разі, якщо проблеми вже виникли і потрібне лікування, наші стоматологи роблять це дбайливо та ефективно.

Лікування зубів у дітей в клініці Dr.Miller

У клініці Dr.Miller ви можете отримати послуги дитячої стоматології у Вінниці за найкращими цінами. Прайс нижче подано у скороченому вигляді, а всі наші ціни ви можете переглянути за посиланням.

Назва послуги Вартість
Тимчасова пломба 120 грн
Покриття зубів фтор-лаком від 150 грн
Герметизація фісур молочних зубів від 430 грн
Герметизація фісур постійних зубів від 460 грн
Лікування карієсу на стадії плями у дітей 400 грн
Обробка слизової оболонки рота від стоматиту, гінгивіту (1 візит) 130 грн
Гігієнічне чищення зубів від 600 грн
Ремінералізуюча терапія (нанесення гелю) 30 хв 250 грн
Психологічна підготовка дитини (10 хв) 150 грн
Молочні зуби  
Видалення молочного зуба від 150 грн
Дренаж молочного зуба 200 грн
Механічна медична обробка каналу молочного зуба від 110 грн
Пломбування кореневих каналів молочного зуба від 130 грн
Склоіономірна пломба на молочний зуб (Fuji IX) 400 грн
Фотопломба на молочний зуб (Twinky Star або інша кольорова) 540 грн
Постійні зуби  
Видалення постійного зуба 200 грн
Дренаж постійного зуба 300 грн
Механічна медична обробка кореневого каналу від 130 грн
Пломбування кореневих каналів постійного зуба від 135 грн
Фотокомпозитна пломба на постійний зуб від 420 грн
Склоіономірна пломба на постійний зуб від 450 грн
Розпломбування кореневого каналу від 250 грн

Переваги дитячої стоматології Dr.Miller

 • Персонал. У нас працюють дитячі стоматологи, що мають великий досвід у лікуванні дітей та знають усі особливості не лише фізіології, а й психології дитини. Також ваша дитина може отримати кваліфіковану психологічну підтримку від наших фахівців: у разі необхідності вони проводять спеціальну підготовку перед початком лікування. Лікар у доступній формі відповідно до віку дитини розповість про перебіг ппоцедури, познайомить з інструментами тощо.
 • Сучасне обладнання. Апарати останнього покоління дозволяють провести безболісне та максимально ефективне лікування за один або кілька візитів.
 • Безпека та стерильність. Ми дотримуємося всіх норм безпечного візиту, що дозволяють запобігти розповсюдженню інфекції: ведемо прийом тільки за попереднім записом, використовуємо маски та санітайзери для відвідувачів, регулярно дезінфікуємо всі поверхні протягом дня. А також суворо контролюємо якість стерилізації всіх стоматологічних інструментів та проводимо їх обробку згідно з наказами МОЗ України.
 • Гарантії. Залежно від матеріалу та локалізації пломби, ми даємо гарантії на них від 6 місяців до 2 років.
 • Висока якість лікування. Завдяки високій кваліфікації наших дитячих стоматологів та прогресивним методам лікування, ми завжди впевнені у результаті.

Здорові зубки маленьких пацієнтів – результат нашої роботи, яку ми любимо!

Особливості лікування зубів у дітей

Карієс

Якщо ви помітили найменші ознаки карієсу у дитини, одразу ж зверніться до дитячого стоматолога. Чим раніше ви почнете лікування зубів у дітей, тим легше буде впоратися з карієсом: наприклад, поверхневий можна вилікувати, просто зашліфувавши уражені поверхні.

Карієс у стадії плями також можна лікувати спеціальними засобами, не просвердлюючи зуб. У разі формування каріозної порожнини вже буде потрібне встановлення пломби. Пломби для дітей мають ще й профілактичні властивості та містять у своєму складі корисні для зубів речовини.

Дитяча стоматологія в клініці Dr.Miller у Вінниці

Пульпіт

Коли карієс не лікується, він може перейти у стадію пульпіту: запалення внутрішніх тканин зуба. Через особливості будови зубів і слабку емаль, пульпіт у дітей зустрічається частіше, ніж у дорослих. Він може довгий час взагалі не мати симптомів, а у стадії загострення характеризується підвищенням температури, набряком, запаленням лімфатичних вузлів, гострим болем.

Лікування пульпіту у дітей майже не відрізняється від лікування дорослих, за винятком того, що на всіх етапах вибираються найбільш безпечні способи медичного втручання і враховується вік пацієнта. Наші лікарі підбирають оптимальний варіант лікування зубів, безболісно лікують пульпіт і, що важливо, підходять індивідуально до кожної дитини, створюючи сприятливу психологічну атмосферу.

Професійний догляд за зубами

Перший раз дитину потрібно показати стоматологу, коли прорізатиметься перший зубик. Дитячий стоматолог розповість, на що звернути увагу, як чистити зуби та як проводити профілактику карієсу.

Після цього раз на пів року варто приходити на профілактичний огляд. Якщо виявиться, що емаль зубів дитини пошкоджена, то лікар проведе відновлювальні процедури та вкриє зуби фторлаком для профілактики карієсу. Коли почнуть з'являтися постійні зуби, варто провести герметизацію фісур, тобто вкрити заглиблення на верхній поверхні зубів спеціальним герметиком, що запобігає появі карієсу.

Лікування зубів у дітей: як не боятися стоматолога?

Щоб візит до стоматолога пройшов без стресу, батькам варто підготувати дитину до відвідування клініки. Ось декілька важливих рекомендацій, що допоможуть маленьким пацієнтам не боятися лікаря.

 • Зберігайте спокій. Супроводжуючи дитину в стоматологічну клініку, будьте спокійні та доброзичливі. Тоді дитина відчує ваш настрій і зрозуміє, що нема чого боятися: ви поруч і дбаєте про неї, а лікарі намагаються зробити все якомога менш болісно.
 • Формат гри. Можна вдома пограти у стоматолога і пацієнта: ви можете грати роль лікаря, а дитина – пацієнта. Попросіть показати зубки, відкрити рот, поясніть, що лікарю не можна заважати, але і боятися його не варто. Звикнувши до такої ситуації, справжнього лікаря дитина вже не буде боятися, бо буде знати, чого очікувати, а ситуація буде звичною.
 • Ніякого обману. Не можна обманювати дитину, говорячи їй, що лікар нічого не буде робити, або що вона зовсім нічого не відчує. Також не нехтуйте почуттями дитини, говорячи такі фрази як: “Ти вже великий, не плач” або “Потерпи”. Завжди намагайтеся заспокоїти малюка та розділити його почуття, а в кінці процедури обов'язково похваліть дитину.
Діти не бояться лікувати зуби у клініці Dr.Miller

Візит до дитячого стоматолога може бути приємним – доведено Dr.Miller! Завітайте до нашої клініки та переконайтеся у цьому. Піклування про здоров'я дитячих зубів варто почати вже сьогодні: записуйтеся на консультацію в Dr.Miller за телефоном або на сайті.

Популярні запитання

Як доглядати за зубами малюка самостійно?

Почати піклуватися про здоров'я зубів малюка можна ще під час вагітності: потрібно приймати фтор, що позитивно позначиться на здоров'ї як дитини, так і матусі. Коли дитина народиться, а потім у неї з'являться перші зубки, важливо проводити профілактику карієсу. Дитина повинна їсти достатню кількість молочних продуктів. А щоб кальцій краще засвоївся, необхідний вітамін D.

Також необхідно стежити за гігієною ротової порожнини дитини. Не варто давати багато солодкого малюкові. Але найголовніший профілактичний захід – це регулярне чищення зубів: не менше 2 разів на день. Варто використовувати спеціальну дитячу пасту: вона більш дбайлива, ніж звичайна.

Чи варто лікувати молочні зуби або їх краще одразу видалити?

Лікувати молочні зуби треба обов'язково. Передчасна втрата молочних зубів може спровокувати проблеми з прикусом та прорізуванням постійних зубів. За перших ознак захворювання молочних зубів варто відразу звернутися до стоматолога.

Які наслідки передчасної втрати молочних зубів?

Раннє видалення перших зубів може сприяти неправильному жуванню та проблемам зі шлунково-кишковим трактом, порушенню дикції, некоректному прорізуванню постійних зубів. Кожен зуб виконує низку важливих функцій та розподіляє навантаження на щелепу в цілому, тому передчасне видалення зуба може спровокувати серйозні порушення прикусу.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.