Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Панорамний знімок зубів у Вінниці

Ортопантомограма - це необхідна складова правильного діагнозу та ефективного плану лікування. Жоден лікар не зможе оцінити зубну тканину лише за візуального огляду. Тільки комплексна діагностика ротової порожнини допомагає побачити стан щелепи, тканин та зубних каналів.

Зробити панорамний знімок зубів у Вінниці можна в клініці Dr.Miller. Наша сімейна стоматологія здійснює лікування за найсучаснішими медичними протоколами, тому комплексне обстеження – його важлива та необхідна складова.

Показання до проведення ортопантомограми

Найпоширеніші випадки, коли вам знадобиться панорамний знімок зубів:
 • Імплантація та протезування - знімок щелепи для імплантації або встановлення зубних протезів дозволяє побачити стан кісткової тканини та розробити ефективний план лікування.
 • Корекція прикусу - в ортодонтії знімок щелепи потрібен для оцінки вихідних даних, складання ефективного плану виправлення прикусу та його корекції при носінні брекетів.
 • Дитяча стоматологія — панорамний знімок зубів дитині необхідний для контролю прикусу і зростання зубів. Ретельна діагностика дозволяє вчасно виявити проблеми та виправити їх.

Що показує панорамний знімок зубів?

Панорамний знімок щелепи – дуже інформативний метод. Він допомагає оцінити:
 • загальний стан ясен, зубів, гайморових пазух;
 • наявність кісти, пульпіту, карієсу, новоутворень та інших патологій;
 • стан коренів зубів, місця їх контакту.

Як роблять панорамний знімок зубів: етапи

Кожен пацієнт перед процедурою буде детально проінструктований лікарем про те, як проводиться знімок за допомогою рентгенапарату. Це абсолютно безпечно, тому таке обстеження має мінімум протипоказань.

Процедура ОПТГ проходить у 3 етапи:

 • інструктаж та підготовка: вам необхідно буде зняти всі металеві предмети;
 • формування правильної пози для знімка: пацієнт підходить до апарату, щільно притискається до перегородки та прикушує зубами спеціальну мітку;
 • знімок: для коректної роботи апарата необхідно близько хвилини залишатися в нерухомому стані, намагаючись не напружуватися.
Результат панорамного рентгена зубів можна отримати у зручному для вас вигляді: роздрукований на папері або на цифровому носії.

Скільки коштує панорамний знімок зубів у Вінниці?

З ціною панорамного знімка зубів та інших послуг діагностики у стоматології Dr.Miller Ви можете ознайомитись у таблиці. Також ви можете замовити низку додаткових послуг: аналіз знімка, складання плану лікування та ін.
Назва послуги Вартість
Панорамний знімок зубів 300 грн
КТ двох щелеп 650 грн
КТ окремо верхньої чи нижньої щелепи 350 грн

Переваги ортопантомографія в стоматології Dr. Miller

ОПТГ зубів - один із найчастіших методів діагностики в нашій клініці. У нього багато "плюсів":
 • доступна ціна та висока інформативність обстеження;
 • економія часу: зробити знімок, отримати результат та скоригувати план лікування можна протягом 10-15 хвилин;
 • безпека: опромінення при процедурі настільки мінімальне, що її можна робити навіть дітям;
 • комплексний підхід: наші лікарі проведуть діагностику, зроблять розшифровку панорамного знімку зубів, складуть чи скоригують план лікування за один прийом.
У нас ви можете швидко та якісно зробити ортопантомограму безпосередньо під час консультативного прийому, якщо це необхідно для уточнення діагнозу.

Популярні питання

Чи можна робити знімок зуба під час вагітності?

Незважаючи на високий ступінь безпеки процедури, ОПТГ при вагітності, як і будь-який інший вид рентгендіагностики, робити не рекомендується, особливо в першому триместрі.

Чи шкідливо робити панорамний знімок ротової порожнини?

У клініці Dr. Miller ортопантомограма роблять на сучасному обладнанні Planmeca ProMax 3D Classic, основною перевагою якого є дуже низький рівень опромінення. Тому така процедура вважається однією з найбезпечніших у стоматологічній діагностиці.

З якого віку можна робити ортопанорамний знімок?

Лікар може призначити панорамний знімок молочних зубів для дітей віком від 5 років. Така процедура допомагає виявити наскільки дитячі зубки здорові чи хворі, як формується прикус та інші особливості росту молочних зубів.

Як часто можна робити ортопантомограму?

Доза опромінення при панорамному знімку дуже мала: сучасні апарати дозволяють проводити обстеження без шкоди здоров'ю до 2 разів на місяць.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.