Одномоментна імплантація зубів у Вінниці

Чи можлива імплантація зуба за один день? Не секрет, що процес вживлення штучного кореня складний: після видалення зуба, ясна потребують деякий час, щоб відновитись перед встановленням імпланту. Але сучасні протоколи стоматологічного лікування дозволяють проводити видалення зуба з подальшою імплантацією за один прийом, більше того: у деяких випадках такий підхід рекомендований.

У стоматології Dr.Miller ви можете провести одночасне видалення та встановлення кореня зуба. Наші фахівці мають великий досвід у сфері експрес-імплантації, тому процедура проходить максимально ефективно та безболісно.

У яких випадках можлива одномоментна імплантація зубів

Поставити новий корінь одразу після видалення - спокуслива перспектива: пацієнту не потрібно чекати загоєння, повторно записуватися на прийом, знову проходити обстеження. Але така операція не проводиться за бажанням клієнта або лікаря. Одноетапна імплантація має певні показання.

Показання до процедури: одноетапна імплантація

 • Травмування зуба та ясен, яке потребує негайного встановлення імпланту.
 • Неможливість лікування та відновлення зубів.
 • Кісткова тканина достатньо щільна, щоб витримати імплант.

Протипоказання до проведення процедури

 • Недостатня кількість кісткової тканини.
 • Запальні процеси в ротовій порожнині.
 • Наявність злоякісних новоутворень, кісти.
 • Хвороби крові та ендокринної системи.
 • Ослаблений імунітет.

Хоча експрес-імплантація має загальні протипоказання, які є характерними для будь-якого хірургічного втручання, тільки лікар може визначити, чи варто одразу проводити встановлення. Одноетапна імплантація потребує від пацієнта та лікаря дотримання цілого ряду умов, які гарантують успішне приживлення імпланту.

Види одномоментної імплантації

 • Імплантація зубів з негайним навантаженням - метод, який використовується для заміни передніх зубів. Показаннями до нього є високі вимоги до естетики. Сенс полягає в тому, що на імплантат одразу надягається коронка. Іноді імплантація з негайним навантаженням проводиться одночасно з синус-ліфтингом.
 • Імплантація з відстроченим навантаженням - як зрозуміло з назви, встановлення протезу на штучний корінь проходить через певний час, необхідний для загоєння тканин. У такому випадку ризики відторгнення штифта або запалення ясен значно зменшуються.
 • Миттєва імплантація зуба - передбачає встановлення формувача ясен на імплантат. Це допомагає уникнути оголення кореневих каналів та ускладнень при загоєнні.

Основні етапи одномоментної імплантації

 1. Обстеження - комплексна діагностика: від огляду ротової порожнини до комп'ютерної томографії та аналізів крові (за призначенням лікаря). Тільки всебічна оцінка загального стану здоров'я в цілому та стану кісткової тканини зокрема, можуть дати розуміння про допустимість експрес-імплантації, терміни та методи її проведення.
 2. Санація - професійна гігієна ротової порожнини та обробка місця операції.
 3. Видалення зуба - проводиться під місцевою анестезією. Тільки акуратне та безтравматичне видалення дозволить одразу поставити штучний корінь замість власного.
 4. Встановлення імплантату - безпосередньо сам процес вживлення штифта: імплантат ставиться в лунку, а ясна зашиваються.
 5. Протезування - цей етап залежить від обраного раніше протоколу лікування: з моментальним навантаженням або відстроченим. Якщо коронка буде встановлюватися пізніше, то пацієнту знадобиться ще один або кілька візитів до клініки.

Вартість одномоментної імплантації зуба у Вінниці

Вартість процедури в клініці Dr.Miller залежить від обраного типу імплантату та протезу. Ознайомитися з цінами на одномоментну імплантацію зубів можна в наведеній нижче таблиці з цінами.

Назва послуги Вартість
Встановлення імпланта Alpha Dent 20500 грн
Встановлення імпланта Straumann от 27800 грн
Встановлення імпланта Osstem от 17600 грн
Встановлення імпланта Osstem (Актив) от 20910 грн

Переваги експрес-імплантації зубів у стоматології Dr. Miller:

 • Повний комплекс послуг. Ми робимо одномоментну імплантацію зубів "під ключ": всі етапи (від обстеження до післяопераційного догляду) ви проходите в комфортній обстановці нашої клініки під наглядом кваліфікованих лікарів.
 • Сучасні інструменти та технологічне обладнання - ці фактори допомагають зробити процес імплантації зубів швидким та безболісним.
 • Якісні матеріали - у роботі ми використовуємо імплантати провідних світових брендів (Straumann, Osstem та інші).
 • Комплексний підхід - над кожним пацієнтом працює команда фахівців: терапевти, імплантологи, ортодонти. Ми розробляємо індивідуальний план лікування та за потреби залучаємо вузькопрофільних спеціалістів в кожному окремому випадку.

Популярні запитання

Чи можна після видалення зуба відразу встановлювати імплант?

Встановлення імплантату після видалення зуба можливе, якщо у пацієнта немає запалення, травмування місця видалення та інших ускладнень. Також необхідною умовою для миттєвого встановлення імпланту є наявність достатньої кількості кісткової тканини.

Який метод одномоментної імплантації краще?

Вирішити, який спосіб підходить саме вам, можливо лише після консультації з лікарем. Кожен з методів має свої переваги та недоліки, а також показання до встановлення коронки. Наприклад, одномоментна імплантація переднього зуба передбачає негайне навантаження на імплантат.

Як довго триває одномоментна імплантація?

Найбільше часу в процедурі займає акуратне видалення зуба (може тривати близько години або більше). Сама установка імплантату займає 10-20 хвилин.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.