Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Керамічні брекети у Вінниці

Керамічні брекети - естетичний спосіб ортодонтичного лікування. Щоб стати володарем гарної посмішки, зовсім необов'язково носити громіздкі металеві конструкції. У клініці Dr.Miller ви можете виправити прикус за допомогою сучасних технологій – встановіть керамічні брекети під ключ за найвигіднішими цінами.

Стоматологічна клініка Dr.Miller пропонує своїм пацієнтам як самолігуючі керамічні брекети, так і класичні лігатурні системи. Наші фахівці мають великий досвід у сфері ортодонтії, тому лікування завжди проходить максимально комфортно.

Почніть ваш шлях до красивої посмішки у стоматологічній клініці Dr.Miller у Вінниці!

Процес установлення керамічних брекетів

Щоб поставити керамічні брекети, вам необхідно пройти повний огляд у стоматолога й усунути всі проблеми ротової порожнини. Установка ортодонтичних конструкцій категорично не проводиться, якщо пацієнт має запалення ясен або карієс.

Установка брекетів проходить у кілька етапів:

 • Знімки ротової порожнини та розробка схеми лікування;
 • Підготовка зубів до фіксації конструкції;
 • Кріплення основи брекет-системи за допомогою клею;
 • З'єднання скоб та фіксація брекетів;
 • Застосування ортодонтичної дуги та з'єднання брекетів між собою;
 • Індивідуальний підбір спеціальних пружин, резинок та інших елементів, що допоможуть зменшити тиск конструкції на щелепу.
У середньому весь процес займає від півтори до двох годин.

Пацієнти можуть обрати:

 • лігатурні брекети — вони фіксуються дротяною дугою та кільцями із пластику або металу;
 • безлігатурні брекет-системи – фіксуються за допомогою спеціальних кліпс, які допомагають змінювати дугу швидко та суттєво спрощують догляд за конструкцією.

Плюси та мінуси керамічної брекет-системи

Переваги керамічних брекетів:

 • Естетичність – основний фактор вибору для багатьох пацієнтів. Ви можете встановити світлі, повністю прозорі білі брекети або підібрати відтінок під колір емалі. Такі конструкції майже непомітні в роті, але при цьому вони відмінно виконують усі завдання ортодонтичного лікування. Керамічні брекети з прозорою дугою - ідеальний вибір для пацієнтів, яким необхідно завжди добре виглядати. Також цей тип ортодонтичного лікування часто вибирають підлітки - дитина не завжди згодна носити металеві конструкції, а прозорі - навпаки: виглядають незвичайно та стильно;
 • Безпека - кераміка гіпоалергенна і підходить навіть пацієнтам з високою чутливістю. На відміну від металу, вона не викликає жодних реакцій чи неприємних відчуттів;
 • Швидка адаптація - керамічні конструкції досить легкі, тому звикання до них не займає багато часу. Уже за 3-5 днів пацієнт не відчуває брекети в роті. Також кераміка не впливає на дикцію та жувальну функцію.

Недоліки керамічних систем:

 • Ціна - в середньому вартість таких конструкцій вища (особливо, безлігатурних брекетів), але комфорт від їх використання вартий того;
 • Крихкість - не можна сказати, що кераміка неміцна, але в порівнянні з металевими ортодонтичними системами, вона більш крихка;
 • Тривалість носіння - термін лікування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Але середній час, який знадобиться на корекцію керамічними брекетами — близько 2 років.

Скільки коштують керамічні брекети у Вінниці?

Ознайомитись із вартістю встановлення керамічних брекетів на дві щелепи, одну щелепу, заміни пластинки або інших послуг ортодонтичного лікування можна у таблиці.
Назва послуги Вартість
Зняття відбитків, перше відвідування КДМ одна щелепа 200 грн
Встановлення керамічних брекетів 13900 грн
Ретенція (зняття брекетів) 200 грн
Профчистка після зняття брекетів (дві щелепи) 1500 грн
Також зазначимо, що багато пацієнтів обирають комбінований варіант лікування: коли на верхню щелепу ставляться більш естетичні брекети, а на нижню — традиційні, металеві конструкції. Або воліють комбінувати лінгвальний спосіб кріплення (на звороті зубного ряду) та звичайний.

Тут ви можете докладніше дізнатися про вартість та особливості інших видів брекет-систем.

Щоб дізнатися більше про індивідуальні варіанти встановлення брекетів, запишіться на консультацію наших фахівців.

Результат до та після встановлення керамічних брекетів

Лікування керамічними брекетами стане успішним, якщо пацієнт суворо дотримуватиметься рекомендацій лікаря: регулярно відвідувати клініку для корекції і ретельно доглядати ротову порожнину.

Установка керамічних брекетів може вирішити безліч проблем з прикусом, виправити асиметрію обличчя та позбавитися більшості патологій зубощелепної системи.

Догляд за керамічними брекетами

Як чистити керамічні брекети:

 • необхідна ретельна гігієна не тільки вранці та ввечері, а й після їжі;
 • використовуйте іригатор, зубні нитки, йоржики для очищення проміжків між зубами;
 • регулярно відвідуйте стоматолога для перевірки міцності фіксації брекетів та професійної гігієни ротової порожнини.
Ще одна особливість догляду за керамікою - необхідність уникати занадто твердої, волокнистої їжі та продуктів з фарбником. Чай, вино чи кава також здатні змінити колір керамічних конструкцій.

Популярні питання

Чим відрізняються керамічні брекети від металевих?

Основна відмінність - це естетичність і зручність у носінні. Кераміка легша, мініатюрна та непомітна.

Як знімають керамічні брекети?

Так само, як і інші види коригуючих систем: за допомогою спеціального інструменту видаляють залишки клею, потім проводять гігієну ротової порожнини і наприкінці процедури встановлюють фіксуючі конструкції (ретейнери).

Чи боляче ставити керамічні брекети?

Такі конструкції практично не завдають дискомфорту пацієнту. Встановлення брекетів відбувається безболісно завдяки високій кваліфікації лікарів нашої клініки.

Через який час видно результат від брекетів?

Усе залежить від індивідуальних особливостей та ступеня патології прикусу. Середній термін корекції становить від 1,5 до 2,5 років.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.