Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Діагностика зубів у Вінниці

Найпоширеніша стоматологічна проблема — це не карієс, як ви могли подумати, а несвоєчасна діагностика. На жаль, багато пацієнтів приходять до лікаря у гострій стадії захворювання, що найчастіше означає – вже із запаленням чи іншими ускладненнями. Саме тому стоматологи рекомендують проводити комплексне обстеження ротової порожнини кожні півроку.

У клініці Dr.Miller ви можете зробити комп'ютерну діагностику зубів, рентгенодіагностику, прицільний знімок зуба та пройти інші обстеження, які допоможуть виявити патології на ранній стадії. Ми використовуємо найінноваційніші технології: сучасні діагностичні апарати дозволяють детально вивчити всі нюанси та скласти максимально точний план лікування.

Для чого необхідна діагностика стану зубів?

Регулярна діагностика ротової порожнини допоможе уникнути цілого ряду проблем. Адже набагато простіше вилікувати карієс, коли він ще на стадії невеликої цятки, ніж запущену патологію, що вразила коріння зуба. Сучасні методи діагностики карієсу допомагають побачити хворобу в важкодоступних місцях, не видимих при візуальному огляді.

Крім того, за допомогою спеціальних обстежень можна вивчити:

  • анатомічні особливості будови щелепи і зубного ряду, наявність аномалій (наприклад, зуби мудрості, що не прорізаються тощо);
  • стан кісткової тканини;
  • зсуви, переломи, травми, які неможливо виявити при звичайному огляді;
  • стан каналів та наявність запалень;
  • як розташоване коріння зуба.
Діагностика необхідна при складанні плану лікування, особливо якщо планується хірургічне втручання. Вона допомагає передбачити всі етапи процедур та розрахувати приблизний час для ефективного результату.

Види діагностики зубів у стоматології Dr. Miller

Сучасне обстеження ротової порожнини – ефективна та максимально безпечна процедура. Тому діагностика широко застосовується у всіх сферах: протезуванні, імплантації та навіть дитячій стоматології. Розглянемо кілька основних видів досліджень.

Прицільний знімок зуба

Метод, у якому проводиться ретельна діагностика конкретного зуба з допомогою спеціального цифрового датчика. Зображення з нього транслюється на комп'ютер: лікар одразу може побачити стан тканини та наявність патологій. Датчик дуже високочутливий, тому доза опромінення зводиться до мінімуму. Такий метод можна використовувати навіть вагітним.

Ортопантомографія (панорамний знімок)

Часто використовується для ефективної діагностики всіх зубів. Панорамний знімок дозволяє побачити як стан щелепи, так і суглобів і навіть гайморових пазух. Такий метод широко використовується в ортодонтії, протезуванні та хірургії. Також ортопантомографію можуть робити дітям задля контролю зростання постійних зубів.

Комп'ютерна томографія (КТ)

Один із найточніших методів діагностики щелепи. Сучасні томографи дають високу чіткість зображення за мінімальної дози опромінення. 3D діагностика зубів дозволяє отримати максимально докладний знімок щелепи з усіх ракурсів та побачити всі можливі патології розвитку кісткової тканини, початок захворювань, аномалії прикусу та багато іншого. Такий метод обстеження швидкий (щоб зробити знімок, потрібно не більше 20 секунд) і безпечний. Його можуть призначити навіть дитині, якщо необхідно розробити план ортодонтичного лікування або, наприклад, оцінити стан щелепи після травми.

Скільки коштує діагностика зубів у Вінниці?

У сімейній стоматології Dr.Miller ви можете пройти обстеження зубощелепної системи та повну діагностику зубів за найоптимальнішими цінами у Вінниці. Ознайомитися з вартістю процедур докладніше можна у таблиці.
Назва послуги Вартість
КТ двох щелеп 650 грн
КТ окремо верхньої чи нижньої щелепи 350 грн
Панорамний знімок зубів 300 грн
Рентгенівський знімок (первинний) 100 грн
Аналіз прицільної рентгенограми 100 грн

Діагностика та регулярна профілактика допомагають уникнути більшості стоматологічних проблем. Записуйтесь на огляд до стоматолога у Dr.Miller вже сьогодні. Наші фахівці знають усі секрети здорової та красивої посмішки!

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.