Імплантація та хірургія

За останні роки ортопедична стоматологія зробила крок далеко вперед. В першу чергу, це проявляється в удосконаленні різних методів заміщення втрачених зубів. Зокрема, імплантація зубів, сьогодні є дуже поширеною процедурою. Більш того, імплантація зубів перестала бути винятковою процедурою, а набуває все більшого значення, популярність і поширення.

Якщо Ви молоді душею, вмієте радіти життю і не приймаєте ніяких обмежень - знімний протез не для Вас. Імплантація зубів позбавлять Вас від необхідності постійно стримувати посмішку. Ви знову отримаєте можливість насолоджуватися смаком улюбленої їжі.

У всіх розвинених країнах імплантація зубів вважається найбільш прогресивним методом, а в США дантист, який «забув» запропонувати пацієнтові протезування із застосуванням імплантатів, ризикує опинитися на лаві підсудних.

Накопичені за піввікову історію розвитку імплантології клінічні дані доводять тривалий термін служби імплантатів - до 20 років і більше. Розвиток технологій постійно збільшує цей термін, так що ви можете розраховувати на те, що імплантати будуть служити не менше, ніж натуральні зуби.

Що таке зубні імплантати?

Імплантат являє собою невеликий титановий гвинт або циліндр, хірургічно встановлюється в щелепи, і служить штучною «кореневою системою» для відновлюваних зубів. Сусідні зуби при цьому не пошкоджуються.

У чому ж переваги саме імплантатів?

Протез на імплантатах виглядає більш натурально, ніж звичайний мостовидний або знімний протези. Немає необхідності обточувати здорові зуби. Імплантати також допомагають запобігти характерну «старечу» зміну зовнішності і появу зморшок, викликане атрофією кісткової тканини, що неминуче супроводжує втрата зубів. Протез на імплантатах знімає всі обмеження прийому жорсткої їжі, властиве знімних протезів. Він завжди залишається на своєму місці, а при необхідності ревізії безболісно відкручується на відміну від традиційного мостовидного, який доводиться буквально відривати від зубів за допомогою спеціальних інструментів.

Незважаючи на те, що імплантація зубів забезпечила комфорт і природну посмішку багатьом пацієнтам, існують деякі обмеження щодо їх використання. Є загальні захворювання, які значно знижують шанси на успіх. Серед них остеопороз, цукровий діабет, туберкульоз, хронічні захворювання крові, сполучної тканини, серйозне порушення функції серцево-судинної та ендокринної систем. Шкідливі звички, особливо надмірне куріння, також можуть стати причиною ускладнень. У будь-якому випадку, рішення про можливість встановлення імплантатів приймають спільно хірург, ортопед і пародонтолог після ретельного обстеження. Дуже важливо допомогти лікарям зібрати якомога повнішу інформацію про стан вашого здоров'я.

Залежно від кількості імплантатів, їх установка займає від 30 хвилин до декількох годин. Операція проводиться під місцевим знеболенням, знайомому Вам по звичайному лікуванню зубів і гарантує відсутність болю, так як в кістковій тканині нервових закінчень у багато разів менше, ніж в зубі. Деяка болючість може відчуватися на другий день. Вона нічим не відрізняється від відчуттів після видалення зуба і легко знімається традиційними таблетками. Після операції виникає деяка набряклість, але через 2-3 дня пацієнти зазвичай вже ходять на роботу.

Терміни приживлення (остеоінтеграції) імплантатів з розвитком технологій постійно скорочуються. Максимальний період - 6 місяців на верхній і 3 місяці на нижній щелепі. Протягом цього періоду Вам потрібно буде зробити кілька контрольних візитів в нашу клініку. Індивідуальність реакції організму кожної людини не дозволяє гарантувати абсолютну відсутність проблем. Однак відторгаються і вимагають заміни імплантати вкрай рідко. Після закінчення періоду остеоінтеграції до імплантатів прикручуються сполучні елементи, а на них фіксується особливо точний і високотехнологічний протез. Лікар порекомендує Вам спеціальну гігієнічну програму, що складається з самостійних процедур і профілактичних візитів в нашу клініку 1-2 рази на рік. Якщо ви будете дотримуватися цієї програми, Ваші зуби будуть радувати Вас довгі роки.

Хірургія

Видалення зубів - це хірургічна операція, яка в багатьох випадках, на жаль, неминуча.

Методики хірургічного втручання і ретельна профілактика, що застосовуються в стоматологічній клініці Dr.Miller, дозволяють мінімізувати ризики післяопераційних ускладнень. А завдяки використанню якісних знеболюючих препаратів і дбайливому ставленню лікарів, видалення зубів не виклик негативних емоцій, а неприємні відчуття будуть незначними.

Після операції сусідні від віддаленого зуби можуть помітно змінити своє положення, що служить причиною проблем жування і змикання (оклюзії) зубів, порушення роботи скронево-нижньощелепного суглоба. Щоб виключити такі проблеми, лікар-стоматолог запропонує встановити імплантат або мостовідний протез на місце видаленого зуба.

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію та видалення зубів в стоматологічній клініці Dr.Miller і прояснити всі питання, пов'язані з можливим вилученням або порятунком зубів.