Імплантація зубів у Вінниці

Видалення зубів – найбільш небажаний варіант стоматологічного лікування. Проте іноді лікарям не вдається уникнути такої крайньої міри, і тоді пацієнт потребує заміщення втраченого зуба.

Найкращий спосіб відновити цілісність зубного ряду – імплантація. Це сучасний метод повернення функціональності зубів та естетичності посмішки.

Імплантація в клініці Dr.Miller

Ми знаємо, як повернути вашим посмішкам красу! У стоматологічній клініці Dr.Miller ви можете вставити зуби за найсучаснішими світовими протоколами.

Зубні імплантати (імпланти) від провідних виробників за доступними цінами, високоточне обладнання, професійні стоматолог-ортопед та хірург-імплантолог – ось важливі складові ідеальної імплантації. У нас ви знайдете все: стоматологія Dr.Miller – найкращий вибір для встановлення імплантів у Вінниці!

З процесом імплантації у нашій клініці ви можете ознайомитися на відео нижче.

Які імпланти ми встановлюємо

В стоматологічній клініці Dr.Miller ви можете поставити імпланти на зуби від провідних світових виробників. Вони виготовлені з біосумісного матеріалу, а відсоток приживлення в кістковій тканині становить 99,3%.

Ми встановлюємо імплантати наступних марок.

Alpha Dent

Логотип імплантатів Alpha Dent

Alpha Dent Implants – виробник дентальної імплантологічноі продукції на заводах у Німеччині, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Завдяки прецизійній технології виробництва та багаторівневій обробці поверхні імплантатів досягається їх висока остеоінтеграция в більш ранні терміни. Продукція дає можливість індивідуального підходу до лікування пацієнта, враховуючи анатомічні особливості щелеп і гарантуючи відмінну естетику.

Osstem

Логотип імплантатів Osstem

Корейська фірма Osstem випускає дентальні імплантати з 1997 року, і зараз їхня продукція є визнаним зразком якості. Вони максимально сумісні з тканинами людського організму, міцні та дешевші за європейські аналоги.

Straumann

Логотип імплантатів Straumann

Імпланти цього швейцарського виробника вважаються одними з найкращих у світі та мають довічну гарантію. Вони на 100% відновлюють естетичність зуба та його жувальні функції. До відносних недоліків таких імплантатів належить їхня вартість.

Причини для зубної імплантації

На сьогодні зубні імпланти – найефективніший спосіб заміщення втрачених зубів. Вони мають дуже широкий спектр показань і підходять багатьом пацієнтам. Зубний імплант рекомендується для встановлення у разі:

 • втрати одного чи кількох зубів;
 • відсутності жувальних молярів (одного чи кількох останніх зубів у зубному ряді);
 • адентії – повної відсутності зубів: імпланти потрібні для опори для незнімного протеза;
 • особистих протипоказань для встановлення зубних протезів.

Переваги імплантів

 • Імплантат найбільше схожий на справжній зуб і за відчуттями, і за зовнішнім виглядом.
 • Для встановлення імплантів не потрібно сильно обточувати сусідні зуби (наприклад, при встановленні протезів без цього не обійтися).
 • Незважаючи на те, що імпланти зубів відрізняються високою ціною, вони найбільш довговічні серед усіх інших інструментів заміщення молярів. Строк служби якісного імплантату – від 20 і більше років. А отже, у підсумку він окупиться швидше.
 • Зубні імпланти мають високий ступінь інтеграції з кісткою. Вони гарно і швидко приживаються в організмі та мають малу ймовірність відторгнення.
 • Імплантати виготовляються з матеріалів, що повністю біосумісні з тканиною ротової порожнини.
 • Зубні імпланти дають змогу уникнути знімних протезів у разі повної втрати зубів. До того ж, вони знімають цілу низку обмежень на приймання їжі та регулярну гігієну знімного протеза.
 • Імпланти попереджають атрофію кістки щелепи та м'язів обличчя у разі втрати зубів. Вони допомагають виправити прикус та запобігають низці проблем зі здоров'ям, що виникають внаслідок видалення зуба. У загальному підсумку, можемо відзначити, що імплантація зубів – не надто висока ціна за збереження молодості, краси та здоров'я.

Які можуть бути протипоказання

Сучасні методи стоматології мінімізують випадки, коли імплантація неможлива. Проте залишається низка абсолютних протипоказань для такої процедури:

 • онкологічні захворювання;
 • вагітність і лактація;
 • інфекції у стадії загострення;
 • ендокринні патології та захворювання крові;
 • туберкульоз.

Протезування на імплантатах

Стоматологічна клініка Dr.Miller пропонує послуги зі встановлення імплантів та протезування на індивідуально виготовлених системах імплантів.

До цієї технології належить як виготовлення одинарної коронки на імплантах, так і мостовидні протези з опорою на кілька імплантів. Протезування на імплантатах є незнімним, тобто відбувається фіксація протезу на опори на цемент, тому він не підлягає зняттю в домашніх умовах.

Скільки коштують зубні імплантати у Вінниці

Ціна імпланта залежить від ряду факторів:

 • способу проведення процедури;
 • типу імплантів;
 • матеріалу протеза, що встановлюється на імплант.

Стоматологія Dr.Miller пропонує доступні ціни на встановлення зубних імплантів у Вінниці. Наші провідні фахівці виконують імплантацію за найсучаснішими світовими протоколами. Тому ви можете бути впевнені у якості та довговічності штучного зуба.

Ознайомитися з цінами на імплантацію можна в таблиці нижче. Обирайте найкращі рішення за оптимальною вартістю!

Назва послуги Вартість
Встановлення імплантата Alpha Dent (перший етап, лише основа) 20500 грн
Металокерамічна коронка на імплантат Alpha Dent 6150 грн
Безметалева коронка на цирконієвому абатменті на імплантат Alpha Dent 8300 грн
Встановлення імплантата Straumann (перший етап, лише основа) 27800 грн
Металокерамічна коронка на імплантат Straumann 8600 грн
Безметалева коронка на цирконієвому абатменті на імплантат Straumann 10450 грн
Встановлення iмплантата Osstem (перший етап, лише основа) 17600
Металокерамічна коронка на імплантат Osstem 6150 грн
Безметалева коронка на цирконієвому абатменті на імплантат Osstem 8300 грн

Чому варто вставити зуб саме у нашій клініці

 • Гарантії. Ми гарантуємо провести безкоштовну переімплантацію протягом 3 років. На імплантати Straumann діє довічна гарантія у будь-якій клініці світу.
 • Рекомендації. Нас обирають пацієнти за досвід, комфортну атмосферу, якість і приємне обслуговування. Відгуки наших клієнтів щодо зубних імплантів у стоматології Dr.Miller мають найвищу оцінку.
 • Діагностика. Ми завжди проводимо високоточну діагностику перед процедурою імплантації. Щоб бути абсолютно впевненими у відсутності протипоказань та скласти правильний план лікування, виконуємо 3D-діагностику щелепи та інші дослідження.
 • Комп'ютерні технології. Використовуємо комп'ютерне моделювання за технологією CAD/CAM для найбільш точного підбору імпланта.
 • Ціни. Лише чесна ціна для наших клієнтів у Dr.Miller: ми завжди надаємо детальний план та кошторис лікування. Ніяких прихованих платежів та додаткових послуг, що не є доцільними для пацієнта.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.