Протезування на імплантатах

canal

На сьогоднішній день існує велика кількість можливостей відновити жувальну ефективність. Однією з таких можливостей є протезування на імплантатах.

До даних технологій відноситься як виготовлення одиночної коронки на імплантат, так і мостовидні протези з опорою на кілька імплантатів. Дана методика - протезування на імплантатах - є незнімними, тобто в ході лікування протез фіксується на опори на цемент і не підлягає зняттю з метою гігієни в домашніх умовах. Пацієнт користується такими протезами як своїми звичайними зубами, використовуючи лише додаткові кошти для проведення гігієнічних заходів.

На жаль, дуже часто доводиться мати справу з дуже великими дефектами в порожнині рота, коли неможливо забезпечити жувальну ефективність за допомогою коронки або мостовидного протеза навіть із застосуванням імплантатів. У цьому випадку ми пропонуємо знімне протезування на імплантатах. Сюди відносяться знімні покривні -балочні конструкції і можливі комбінації. Перевагою такого протезування є можливість зафіксувати знімний протез на порівняно невеликій кількості імплантатів (2, 3, 4 імплантату), а також можливість зменшити межі протеза (відкрити тверде піднебіння), зробити його більш легким і витонченим. Такі протези надійно тримаються, разом з тим легко знімаються, відповідають всім естетичним вимогам, і найголовніше, заміщаючи великі дефекти твердих і м'яких тканин, відновлюють жувальну ефективність.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.