Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Протезування на імплантатах у Вінниці

Зубний протез на імплантатах

Наразі у стоматології існує багато можливостей відновити зубний ряд і його жувальну ефективність. Однією з таких можливостей є протезування на імплантатах, яке ми можемо виконати у клініці Dr.Miller.

До цієї групи технологій належить як виготовлення одиночної коронки на імплантат, так і мостовидні протези з опорою на кілька імплантатів. Таке протезування на імплантатах є незнімним; це означає, що у процесі лікування протез фіксується на опори на цемент і не підлягає зняттю з метою гігієни в домашніх умовах. Пацієнт користується такими протезами як своїми звичайними зубами, використовуючи лише додаткові засоби для гігієни.

На жаль, часто лікарям доводиться мати справу з дуже великими дефектами в порожнині рота, коли неможливо забезпечити жувальну ефективність за допомогою коронки або мостовидного протеза навіть із застосуванням імплантатів. У цьому випадку ми пропонуємо знімне протезування на імплантатах. Сюди належать, наприклад, знімні балкові конструкції. Перевагою такого протезування є можливість зафіксувати знімний протез на порівняно невеликій кількості імплантатів (2-4 штуки), а також зменшити площу протеза (щоб відкрити тверде піднебіння) і зробити його більш легким. Такі протези надійно тримаються та водночас легко знімаються, відповідають усім естетичним вимогам і, найголовніше, відновлюють жувальну ефективність, заміщуючи великі дефекти твердих і м'яких тканин.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.