Встигни за вигідною ціною! Зубні імпланти Osstem усього 9900 грн 11 680 грн
ДЕТАЛЬНІШЕ
Встигни за вигідною ціною! Зубні імпланти Osstem усього 9900 грн 11 680 грн ДЕТАЛЬНІШЕ

Протезування на імплантатах у Вінниці

Зубний протез на імплантатах

Наразі у стоматології існує багато можливостей відновити зубний ряд і його жувальну ефективність. Однією з таких можливостей є протезування на імплантатах, яке ми можемо виконати у клініці Dr.Miller.

До цієї групи технологій належить як виготовлення одиночної коронки на імплантат, так і мостовидні протези з опорою на кілька імплантатів. Таке протезування на імплантатах є незнімним; це означає, що у процесі лікування протез фіксується на опори на цемент і не підлягає зняттю з метою гігієни в домашніх умовах. Пацієнт користується такими протезами як своїми звичайними зубами, використовуючи лише додаткові засоби для гігієни.

На жаль, часто лікарям доводиться мати справу з дуже великими дефектами в порожнині рота, коли неможливо забезпечити жувальну ефективність за допомогою коронки або мостовидного протеза навіть із застосуванням імплантатів. У цьому випадку ми пропонуємо знімне протезування на імплантатах. Сюди належать, наприклад, знімні балкові конструкції. Перевагою такого протезування є можливість зафіксувати знімний протез на порівняно невеликій кількості імплантатів (2-4 штуки), а також зменшити площу протеза (щоб відкрити тверде піднебіння) і зробити його більш легким. Такі протези надійно тримаються та водночас легко знімаються, відповідають усім естетичним вимогам і, найголовніше, відновлюють жувальну ефективність, заміщуючи великі дефекти твердих і м'яких тканин.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.