Металеві брекети у Вінниці

Сьогодні пацієнти стоматологічних клінік можуть обрати будь-яку брекет-систему: від класичної, металевої до прозорої, сапфірової. Але багато хто надає перевагу традиційним ортодонтичним конструкціям з металу. Це ефективні та надійні системи, здатні виправити складні патології прикусу за відносно невеликий термін.

У стоматологічній клініці Dr. Miller у Вінниці ви можете встановити брекети металеві лігатурні та безлігатурні за найоптимальнішими цінами.

Наші спеціалісти мають великий досвід у сфері ортодонтії. Якщо ви хочете гарну посмішку, але не знаєте, з чого почати, записуйтесь на консультацію вже сьогодні — у нас діють акції та вигідні пропозиції щодо встановлення металевих брекетів під ключ.

Як встановлюють металеві брекети

Етапи установки ортодонтичних конструкцій загалом однакові для всіх типів брекет-систем:

 • Спочатку лікар проводить повне обстеження ротової порожнини, професійне чищення та лікування (за потреби).
 • Потім складається план лікування: для цього необхідний панорамний знімок щелепи та повна діагностика стану суглобів та м'язів. На підставі всього перерахованого вище лікар моделює оптимальну форму брекет-системи.
 • Поставити металеві брекети можна лише після повної санації ротової порожнини.
 • Установка займає від 1,5 до 2,5 години і складається з 2 етапів: кріплення брекету на зуб за допомогою спеціального клею та фіксації всієї конструкції за допомогою дуг. Зараз популярніші самолігуючі брекет-системи: коли дуга не фіксується жорстко - такий спосіб кріплення приносить менше дискомфорту пацієнту.
 • Раз на місяць необхідно проходити огляд та корекцію брекет-системи (підтягування дуг).

Залежно від ступеня тяжкості патології прикусу стоматолог може порекомендувати поставити прозорі брекети на верхню щелепу, а металеві брекети - на нижню щелепу, оскільки там вони будуть менш помітними.

Будь-яка з можливих комбінацій обумовлюється до початку лікування з урахуванням багатьох вихідних факторів (стан прикусу, бюджет пацієнта, бажані терміни лікування тощо).

Плюси металевих брекетів

 • Це найдешевший спосіб виправлення прикусу. Але при цьому він один із найефективніших.
 • Металеві брекети швидко допомагають вирівняти зубний ряд. Такий тип конструкції часто вибирають для дітей та підлітків через відносно швидкий ефект порівняно, наприклад, з лінгвальними брекетами (1-1,5 року).
 • Це надійна конструкція з високим ступенем ефективності – такий тип брекетів може виправити найскладніші проблеми.
 • Вони прості у догляді.

Якщо говорити про недоліки ортодонтичної конструкції з металу, то головним мінусом вважається їхня помітність на зубах, але і ця проблема сьогодні вирішується швидко. Ви можете встановити металеві брекети з білими або прозорими резинками, які не так сильно виділятимуться на зубах.

Скільки коштують металеві брекети у Вінниці?

Ціна на металеві брекети у стоматології Dr. Miller залежить від типу фіксації дуг (безлігатурні коштують дорожче, ніж лігатурні), і навіть від необхідності застосування додаткових елементів у лікуванні. Ознайомитись із вартістю ортодонтичного лікування у нашій клініці ви можете у таблиці.
Назва послуги Вартість
Зняття відбитків, перше відвідування КДМ (одна щелепа) 200 грн
Встановлення металевих брекетів 12500 грн
Ретенція (зняття брекетів) 200 грн
Профчистка після зняття брекетів (дві щелепи) 1500 грн

Догляд за металевими брекетами

Найбільшу увагу пацієнтам з брекетами слід приділити ефективній гігієні:

 • зуби потрібно чистити щоразу після їжі, найкраще, використовуючи зубну нитку та спеціальну ортодонтичну зубну щітку;
 • також вранці та ввечері необхідно використовувати додаткові інструменти для гігієни ротової порожнини: йорж, іригатор, зубну нитку тощо;
 • ваш стоматолог допоможе підібрати пасту та ополіскувач для використання в період носіння брекет-системи.

Також пацієнти повинні уважно стежити за якістю їжі:

 • потрібно відмовитися від сильно холодних або гарячих напоїв та їжі, а також надмірного коливання температур;
 • не можна вживати тверду, жорстку, волокнисту їжу, щоб не допустити відклеювання брекету або усунення конструкції;
 • варто відмовитися від кольорових газованих напоїв та інших фарбуючих продуктів, а також від солодкої їжі та іншої їжі, яка може провокувати розвиток карієсу.

Популярні питання

Які брекети краще керамічні чи металеві?

На це питання може відповісти лише лікар-ортодонт після ретельної діагностики та виявлення індивідуальних патологій прикусу. Металеві брекети використовують для лікування більшості патологій, але якщо ваші проблеми прикусу дозволяють коригувати його за допомогою кераміки, лікар може порадити цей тип як більш естетично привабливий.

Чи може бути алергія на металеві брекети?

Так, іноді у пацієнтів трапляється індивідуальна непереносимість металу. У такому разі лікар може рекомендувати альтернативні варіанти лікування (сапфірові, керамічні брекети).

Чи можна замінити металеві брекети на керамічні?

Фактично керамічні брекети мають ті ж переваги, що і металеві. Заміна однієї конструкції на іншу може мати лише естетичний характер.

Скільки потрібно носити металеві брекети?

Середній термін лікування – 1,5 роки. Тривалість залежить від індивідуальних особливостей пацієнта (віку, рухливості зубного ряду тощо).

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.