Лікування карієсу у Вінниці

Карієс — одна з найпоширеніших проблем із зубами. Це захворювання викликається бактеріями, що руйнують зубну емаль. Мета лікування карієсу — відновити пошкоджений зуб та запобігти його подальшому руйнуванню. У клініці Dr.Miller вам допоможуть вилікувати карієс будь-якої складності!

Ремінералізуюча терапія

На ранніх стадіях розвитку карієсу в зубах людина не відчуває болю, а на поверхні зуба з'являється світла пляма — область демінералізації емалі. На цій стадії ще немає глибокого пошкодження емалі, і лікар ще може повернути здоровий стан зуба без свердління та без встановлення пломби. Під час лікування цієї стадії карієсу проводять ремінералізаційну терапію, тобто вводять у емаль зуба фтор і кальцій за допомогою обробки спеціальними препаратами.

Лікування зубів із поверхневим карієсом

На цій стадії порушується емаль зуба, і мікроби легко проникають всередину туди, де створюються умови для їхньої життєдіяльності. При поверхневому карієсі рідко проявляється больова чутливість, і людина, що не стежить за здоров'ям своїх зубів, часто не здогадується про розвиток карієсу. Якщо звернутися до стоматолога на цій стадії, то лікування закінчується постановкою маленької пломби в межах емалі — поверхневого шару зуба.

Лікування середнього карієсу

Якщо дозволити процесу розвиватися далі, то з'являються короткі, але сильні болі від холодного і солодкого. За цими симптомами ви самі можете ставити собі діагноз: середній карієс. Варто пам'ятати, що час грає проти вас, і чим довше ви думаєте і відкладаєте візит до лікаря, тим серйознішим буде лікування. Видалення середнього карієсу завершується досить великою пломбою.

Лікування карієсу: до та після

Лікування глибокого карієсу

Якщо затягнути з лікуванням зубів, то, найімовірніше, на прийомі у лікаря вам поставлять діагноз — глибокий карієс. Це граничний стан між просто карієсом і його ускладненою формою. Лікування зуба на цій стадії передбачає більш серйозне втручання, а ймовірність зберегти його живим набагато нижча, ніж на попередніх стадіях. І все ж, лікувати зуб на цьому етапі краще, ніж рівнятися на людей, які терплять до останнього. Таким чином ви позбудетеся маси неприємних відчуттів, коли пацієнт згоден на все, аби тільки лікар швидше зняв зубний біль, оскільки карієс перейшов у свою ускладнену форму — пульпіт.

Ендодонтія (лікування пульпіту та періодонтиту)

Ендодонтія є підрозділом терапевтичної стоматології, яка займається лікуванням кореневих каналів зубів, а також запальних процесів, що розвиваються навколо зубних коренів внаслідок ускладнень карієсу чи неякісного лікування.

Ендодонтичне лікування зубів полягає в повному видаленні вмісту кореневих каналів, обробці каналів і щільному герметичному пломбуванні. Корінь зуба — складний об'єкт для лікування, адже він недоступний для візуального контролю. Канали кореня різняться за своєю будовою: вони можуть відхилятися, утворювати кишені. Із цим пов'язані труднощі з їх обробкою і пломбуванням.

Основною метою лікування каналу є відновлення функції кореня, характерної для здорового зуба. Детальніше про цю процедуру ви можете дізнатися на сторінці послуги.

Також ми діагностуємо та лікуємо такі складні різновиди карієсу, як:
  • прихований карієс між зубами;
  • пришийковий карієс;
  • карієс на зубах мудрості тощо.

Ціни на лікування карієсу у Вінниці

Стоматологічна клініка Dr.Miller пропонує якісне лікування карієсу у дорослих та дітей за оптимальною вартістю. Ознайомитися з прайсом на основні послуги стоматолога-терапевта можна в таблиці нижче.

Назва послуги Вартість
Лікування карієсу на стадії плями від 550 грн
Лікування початкового карієсу (фотополімер) від 680 грн
Лікування середнього карієсу (фотополімер) від 820 грн
Лікування глибкого карієсу (фотополімер) від 1100 грн

Чому варто обрати Dr.Miller

  • Досвід і професіоналізм лікарів.
  • Швидке та безболісне лікування.
  • Стерильність: індивідуальний набір інструментів та дезінфекція кабінету після кожного пацієнта.
  • Високоякісне обладнання та матеріали для пломбування від провідних європейських виробників.
  • Профілактичні процедури, зокрема професійна чистка зубів, що допомагає запобігти розвитку карієсу.
  • Комфорт і доброзичлива атмосфера.

Забудьте про страх перед візитом до стоматолога — приходьте на лікування до нас!

Індивідуальний набір інструментів для лікування карієсу Фотополімерна лампа для пломбування

На фото: індивідуальний пакет інструментів для пацієнта; фотополімерна лампа для пломбування зубів

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.