Broken-teeth

Що робити, якщо зламався корінний зуб?

Майже завжди це трапляється в найбільш невідповідний момент: у вас відколовся шматочок зуба. З такою проблемою потрібно якнайшвидше звернутися до стоматолога. Адже найчастіше неприємність із зубами відбувається через травму або їх значне руйнування, а це означає, що варто негайно вжити заходів для запобігання запалення ротової порожнини або інших проблем.

У стоматології Dr. Miller у Вінниці ви завжди можете відреставрувати пошкоджений зуб або повністю замінити його. Наші фахівці використовують лише найпрогресивніші технології у сфері естетичної медицини, хірургії та протезування.

%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B7

Які бувають зубні протези

Сучасні зубні протези легкі та максимально непомітні. Вони ефективно та швидко допомагають відновити цілісність та функціональність зубів.

Найновіші технології у сфері стоматології дають можливість замінити пошкоджений зуб за допомогою коронок чи мостів. А такі види протезів, як вініри або вкладки, давно і міцно займають своє місце в естетичній медицині.

Сьогодні ми поговоримо про різновиди протезів та про те, які види варто використовувати у кожному конкретному випадку.

%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%B8

Які коронки краще ставити на жувальні зуби?

Відновлення функціональності жувального зуба – процедура, якій варто приділити особливу увагу. Адже саме моляри несуть на собі основне навантаження під час пережовування їжі, що впливає на роботу всього організму. Сучасні зубні коронки дозволяють витримувати значні навантаження, але при цьому вони досить естетично привабливі.

Але коли стоїть питання про встановлення коронок на жувальні зуби, важливо обговорити зі стоматологом всі плюси та мінуси різних варіантів протезування саме для вашого випадку.

У сьогоднішньому матеріалі провідні спеціалісти клініки Dr. Miller розповідають про важливі нюанси протезування молярів.

%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%82

Стоматит: види та причини захворювання

Неприємні й болючі виразки в роті, які виникають раптово і завдають маси незручностей, знайомі напевно кожному з нас. Ця хвороба зветься стоматит і здається невинною тільки на перший погляд.

Така стоматологічна проблема є дуже поширеною і виникає як у дорослих, так і в дітей. Вона добре піддається лікуванню на ранніх стадіях, але в особливо складних та занедбаних випадках може стати причиною інтоксикації всього організму та зниження імунітету.

Як же вчасно розпізнати та вилікувати стоматит, і чому потрібно обов'язково звертатися до лікаря, розкажуть наші спеціалісти.

%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D1%83%D1%81

Чому потрібно виправляти прикус?

Людей з ідеальним прикусом від народження дуже мало: якщо вірити статистиці — не більше 10%. У більшості випадків пацієнти мають неправильне розташування зубів. Звичайно, це далеко не завжди привід непокоїтися і терміново бігти до лікаря. Якщо людина не відчуває фізичного та естетичного дискомфорту, а нерівні зуби не впливають на загальний стан здоров'я, можна обійтися без відвідування ортодонта.

Коли ж зміщення зубного ряду суттєве, це впливає не лише на зовнішній вигляд та загальну впевненість у собі, а й спричиняє низку негативних наслідків для організму.

Як визначити, коли проблема потребує негайного втручання? На ці та інші поширені питання про прикус відповідають спеціалісти стоматології Dr. Miller

%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%20

Чи варто боятися імплантації зубів?

“Боюся імплантації зубів”, — один із найчастіших страхів наших пацієнтів. Які тільки аргументи не доводиться чути лікарям: від страху стороннього тіла в роті до ірраціонального страху відторгнення імпланту або відчуттів болю при імплантації зубів.

Але мало хто замислюється над тим, що відсутність хоча б одного елемента в зубному ряду призводить до серйозних проблем. А імплантація - навпаки, допомагає відновити цілісність ряду та його функціональність.

Що робити, якщо болить зуб мудрості?

Шукаєте способи, як позбутися жахливого болю, коли прорізається «вісімка»? У нас є для вас 100% працюючий варіант – терміново записуватись до лікаря! Усі народні методи лікування чи знеболювання можуть призвести до найсерйозніших ускладнень.

А якщо ви хочете знати більше про особливості зростання зубів мудрості і про те, як можна вчасно уникнути проблем із «вісімками», читайте відповіді на найпопулярніші питання зростання молярів, які ми зібрали в цій статті. І в цьому нам допомогли спеціалісти клініки сімейної стоматології у Вінниці Dr.Miller.