worth placing veneers
31.05.2023

Чи варто ставити вініри: плюси та мінуси

Корекція зубів вінірами – популярна послуга. Те, що багато хто називав раніше “голлівудською посмішкою”, сьогодні стало загальнодоступним способом зробити свої зуби красивими та здоровими. Сучасні вініри виготовлені з ультраміцних, але при цьому легких матеріалів, які максимально схожі на природні зуби. Тому стоматологи рекомендують їхню установку всім, хто прагнути мати яскраву, рівну посмішку.

Tooth is throbbing
29.05.2023

Що робити, якщо пульсує зуб: причини виникнення болю та методи лікування

Пульсуючий біль у яснах або зубі, легкі підскачки, тріскотіння та інші нестандартні відчуття можуть свідчити про наявність неприємних патологій: від простого карієсу до запущеного запалення. Навіть на перший погляд здоровий зуб може смикати, "стріляти" в вухо, пульсувати, якщо всередині нього поселилася інфекція.

periimplantit
05.05.2023

Періімплантит: причини, симптоми, методи лікування

Якщо у вас болять ясна під імплантом, є набряк, підвищення температури та інші ознаки запального процесу, це може свідчити про таке серйозне захворювання, як періімплантит. Запалення м'яких тканин навколо штучного кореня зуба може призвести до відторгнення імпланту. Тому цю патологію так важливо вчасно виявити та вилікувати.

Zamena%20plomby
17.04.2023

Чи потрібно міняти пломби в зубах і як часто це варто робити

Пацієнти часто дивуються, коли під час огляду стоматолог може рекомендувати заміну пломби зуба. Навіщо змінювати, якщо нічого не турбує? Може, це просто зайві витрати? Але кожен лікар знає, що навіть найкраща пломба має, на жаль, обмежений термін служби. Матеріал стирається, тріскається, та й просто зношується з часом, тому пломба може просідати, темніти, кришитися.

Gumboil
12.04.2023

Флюс (періостит): причини, симптоми, методи лікування та профілактики

Набрякла ясна разом із пульсуючим болем і відчуттям "шишки" навколо зуба з великою ймовірністю сигналізує про виникнення флюсу (або періоститу). До ускладнень періоститу відносяться абсцес і скупчення гною в яснах, які можуть вимагати хірургічного втручання. Щоб не допустити цього, не можна лікувати флюс у роті самостійно.

Loose dental implant
27.01.2023

Що робити, якщо почав хитатися зубний імплант?

Якщо у вас хитається імплант – це обов'язковий привід відвідати лікаря. Адже в нормі штучний корінь не повинен бути рухливим. Незважаючи на досить високий відсоток приживання зубних імплантів (95-99%), все ж таки не виключені випадки, коли тканини можуть відторгати його.

Uhod-za-koronkamy
26.12.2022

Як правильно доглядати за зубними коронками?

Регулярна та правильна гігієна – обов'язкова умова для здоров'я зубів – про це вам скаже будь-який стоматолог. А якщо у вас встановлені протези, то догляд за ротовою порожниною повинен бути ще ретельнішим. Це складні конструкції, які, хоч і покликані замінювати зуб, все ж таки відрізняються від природної емалі.

Broken-teeth
30.11.2022

Що робити, якщо зламався корінний зуб?

Майже завжди це трапляється в найбільш невідповідний момент: у вас відколовся шматочок зуба. З такою проблемою потрібно якнайшвидше звернутися до стоматолога. Адже найчастіше неприємність із зубами відбувається через травму або їх значне руйнування, а це означає, що варто негайно вжити заходів для запобігання запалення ротової порожнини або інших проблем.

%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B7
28.10.2022

Які бувають зубні протези

Сучасні зубні протези легкі та максимально непомітні. Вони ефективно та швидко допомагають відновити цілісність та функціональність зубів. Найновіші технології у сфері стоматології дають можливість замінити пошкоджений зуб за допомогою коронок чи мостів. А такі види протезів, як вініри або вкладки, давно і міцно займають своє місце в естетичній медицині.

%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%B8
26.10.2022

Які коронки краще ставити на жувальні зуби?

Відновлення функціональності жувального зуба – процедура, якій варто приділити особливу увагу. Адже саме моляри несуть на собі основне навантаження під час пережовування їжі, що впливає на роботу всього організму. Сучасні зубні коронки дозволяють витримувати значні навантаження, але при цьому вони досить естетично привабливі.

%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%82
30.09.2022

Стоматит: види та причини захворювання

Неприємні й болючі виразки в роті, які виникають раптово і завдають маси незручностей, знайомі напевно кожному з нас. Ця хвороба зветься стоматит і здається невинною тільки на перший погляд.

%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D1%83%D1%81
30.09.2022

Чому потрібно виправляти прикус?

Людей з ідеальним прикусом від народження дуже мало: якщо вірити статистиці — не більше 10%. У більшості випадків пацієнти мають неправильне розташування зубів. Звичайно, це далеко не завжди привід непокоїтися і терміново бігти до лікаря.

%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%20
18.08.2022

Чи варто боятися імплантації зубів?

“Боюся імплантації зубів”, — один із найчастіших страхів наших пацієнтів. Які тільки аргументи не доводиться чути лікарям: від страху стороннього тіла в роті до ірраціонального страху відторгнення імпланту або відчуттів болю при імплантації зубів.

27.07.2022

Що робити, якщо болить зуб мудрості?

Шукаєте способи, як позбутися жахливого болю, коли прорізається «вісімка»? У нас є для вас 100% працюючий варіант – терміново записуватись до лікаря! Усі народні методи лікування чи знеболювання можуть призвести до найсерйозніших ускладнень.