Брекети на зуби у Вінниці

Брекети — ідеальне рішення для цілої низки проблем. Ці ортодонтичні конструкції допоможуть виправити неправильний прикус, підготувати зубний ряд до імплантації або досягти бездоганної посмішки.

Встановити брекети у Вінниці за оптимальною ціною та з гарантованим результатом можна в стоматології Dr.Miller.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку досконалою!

Встановлення брекетів в стоматології Dr.Miller

Стоматологічна клініка Dr.Miller. пропонує послуги з встановлення брекетів на зуби за ціною від 10 тисяч гривень. Ми використовуємо тільки сучасні та надійні конструкції і матеріали найвищої якості.

Наші ортодонти мають високий рівень професійності, а тому допоможуть вам вирішити проблеми зубного ряду будь-якої складності.

Щоб дізнатися більше про брекети: ціну, показання для встановлення, терміни лікування та інші особливості проведення процедури, зателефонуйте нам та запишіться на консультацію до лікаря-ортодонта.

Види брекет-систем у клініці Dr.Miller

Брекет-система — ортодонтичний апарат, який встановлюється на тривалий термін з метою виправлення форми зубного ряду. Конструкція не знімається та безперервно сприяє виправленню форми зубів, завдяки чому можна досягти гарного результату і у дітей, і у дорослих.

Існує багато варіантів брекет-систем, і кожен пацієнт може вибрати саме те, що йому до душі. Основна відмінність між ними полягає у матеріалі, з якого виготовлені брекети та у способі кріплення.

Так, лінгвальні брекети фіксуються з боку порожнини рота, вони непомітні, але коштують дорожче. Вестибулярні брекети кріпляться із зовнішнього боку.

Металеві

Виготовляються зі сталі, срібла або золота. Вони найбільш надійні і доступні в ціні, але досить помітні на зубах.

Пластикові

Ці апарати менш помітні, ніж металеві. Але вони можуть змінювати колір під впливом харчових барвників. Різнобарвні пластикові брекети сподобаються дітям.

Керамічні

Керамічні брекети підбираються під відтінок зубів, що створює хороший естетичний ефект. Вони більші, дорожчі і збільшують термін лікування.

Сапфірові

Сапфірові брекети майже непомітні і надійні. Це прозорі брекети, що мають прекрасний естетичний ефект. Проте і вартість такого апарату найвища.

Як проходить процедура встановлення брекетів

 1. Підготовка ротової порожнини: очищення поверхні зубів та обробка спеціальним гелем, щоб зробити емаль більш стійкою для прикріплення адгезиву.
 2. Встановлення брекетів на кожен зуб. Конструкція кріпиться нас зуб за допомогою спеціального позиціонуючого інструменту та клейового матеріалу (адгезиву). Потім клей полімеризується під дією світла.
 3. Установка ортодонтичної дуги. Це основна частина конструкції, що надійно фіксує весь апарат та виконує саме коригуючу дію.
 4. Встановлення еластичних лігатур. Для повної фіксації дуг на кожен брекет встановлюються маленькі гумові кільця (лігатури). Цей етап не потрібний, якщо використовуються безлігатурні системи, що здатні утримувати дугу самостійно за допомогою кліпс.

Як знімають брекети

Процедура знімання брекет-системи безболісна і швидка. Вона проходить у зворотному порядку: спочатку знімають гумові кільця, потім дугу, в останню чергу лікар знімає брекет з кожного зуба та очищує поверхню від залишків клею.

Для закріплення результату пацієнтам рекомендоване встановлення ретейнера — спеціальної шини, що фіксує зубний ряд після знімання брекет-системи.

Результати процедури

Хочете поставити брекети, але лякає ціна? Ми переконані, що використання ортодонтичної конструкції варте свого результату. Брекети не тільки подарують вам гарну посмішку, але й вирішать безліч проблем із здоров'ям.

Брекети допоможуть:

 • Ретельно чистити зуби не тільки вранці і ввечері, а й після кожного прийому їжі.
 • Користуватися спеціальними інструментами для гігієни, крім зубної щітки та пасти: ополіскувачами, флосом, зубними йоршиками, іригатором тощо.
 • Регулярно відвідувати лікаря для корекції брекет-системи та відстеження стану лікування.

Ціна на встановлення брекетів у Вінниці

Стоматологічна клініка Dr.Miller. пропонує високоякісні послуги з встановлення брекетів за оптимальними цінами у Вінниці.

Наприклад, поставити металічні брекети на верхню щелепу можна за ціною від 10000 грн. А установка прозорих естетичних конструкцій обійдеться в 12500 гривень за одну щелепу.

Ознайомитися з детальним прайсом на ортодонтичні послуги можна в таблиці нижче.

Назва послуги Вартість
Консультація 200 грн
Брекети металеві 12500 грн.
Естетичні брекети (прозорі, сапфірові, керамичні) 13900 грн.
Саморегулюючі брекети 18200 грн.
Візит по корекції брекетів 200 грн.
З'ємна пластинка та візит 200 грн.
Ретенція (зняття брекетів, фіксація ретейнера) 900 грн.
Зняття відтисків, перший візит, КДМ 1 щелепа 200 грн.
З'ємний ортодонтичний аппарат (пластинка) 1700 грн.
Фіксація ретейнера на одну щелепу 800 грн.

Переваги нашої клініки

Dr.Miller. — стоматологія, що піклується про ваше здоров'я.

Ми знаємо все про якісну ортодонтію. Після лікування з використанням брекетів у Dr.Miller ви отримаєте естетичну посмішку та здорові зуби.

Наші переваги:

 • Професійне лікування за передовими світовими протоколами.
 • Високоякісне обладнання від провідних європейських виробників.
 • Доступні ціни.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 • Комфортні умови та приємне спілкування.

Ми руйнуємо міфи про болісне та довге лікування зубів: обирайте Dr.Miller. — обирайте комфорт!

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.