Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Терапевтичне лікування зубів

Так що ж робить стоматолог-терапевт? Відповідь проста: стоматолог-терапевт лікує зуби. Але все не так просто, як здається. Щоб правильно пролікувати зуб, потрібно спочатку встановити діагноз. Тому сучасна терапевтична стоматологія повинна мати добре обладнане діагностичне відділення.

Індивідуальний набір інструментів для стоматологічного лікування

Терапевтична стоматологія починається з діагностики

Сьогодні для постановки правильного діагнозу використовуються різні фізичні та хімічні методи (тепло, холод, хімічні речовини) — їх може застосовувати сам стоматолог. Тут же, в кабінеті стоматолога, можна перевірити чутливість м'яких тканин зуба за допомогою спеціальної апаратури (апарату для електроодонтодіагностики). Стоматолог-терапевт повинен мати можливість провести лабораторні дослідження, що підтверджують наявність запального процесу, рентген зуба та всієї щелепи. Сучасна стоматологічна клініка повинна мати достатню діагностичну базу.

Основним завданням терапевтичної стоматології є раннє виявлення карієсу: це значно полегшує лікування зубів. Сучасні методи та засоби діагностики, що застосовуються в терапевтичній стоматології, можуть виявити карієс іще на початковій стадії, коли на поверхні зуба лише з'являється малопомітна ділянка більш світлого або більш темного забарвлення.

Які захворювання лікує терапевтична стоматологія

Перше, про що ми думаємо, згадуючи відділення терапевтичної стоматології — це карієс. Водночас є багато інших захворювань ротової порожнини, які лікуються на прийомі у стоматолога-терапевта:

  • гінгівіт;
  • пародонтит;
  • захворювання слизової оболонки;
  • патологічне стирання;
  • некаріозні ураження (флюороз, гіпоплазія емалі);
  • тріщини, подряпини емалі;
  • клиновидні дефекти.
Сучасна терапевтична стоматологія також вирішує питання відновлення зубних тканин, зруйнованих внаслідок низки причин. Тому, окрім лікування карієсу, сюди часто включають і такі напрямки, як естетична реставрація, відбілювання зубів, лікування захворювань ясен.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.