Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Сапфірові брекети у Вінниці

Корекція прикусу за допомогою сапфірових брекетів - найсучасніший спосіб ортодонтичного лікування. Якщо вам дуже важлива візуальна привабливість, значить сапфірові брекети - це найкращий вибір.

Штучний стоматологічний сапфір витримує великі жувальні навантаження. Тому це не лише естетичний, а й високорезультативний спосіб виправлення прикусу.

Наші лікарі знають все про якісне ортодонтичне лікування. Стоматологія Dr. Miller – ваш найкращий вибір для красивої та здорової посмішки!

Переваги сапфірових брекет-систем

Основна причина, через яку пацієнти надають перевагу сапфірам - це їх непомітність на зубах. Але такі брекети мають ще багато інших переваг:
 • Вони повністю гіпоалергенні, оскільки в складі системи повністю відсутні металеві елементи;
 • Кожен брекет має приємну обтічну форму без гострих кутів, що значно полегшує процес адаптації до них;
 • Спеціальний медичний сапфір дуже міцний, тому допомагає виправляти навіть найскладніші патології прикусу;
 • Брекети із сапфіру добре фіксуються на зубах;
 • Прозорі сапфірові брекети — ідеальний вибір для дитини, підлітка або тих, хто не хоче носити помітні металеві конструкції. Дуже часто сапфірові брекети ставлять лише на верхню щелепу – де найбільш помітна лінія посмішки.

Як проходить процедура встановлення сапфірових брекетів

Етапи встановлення такої ортодонтичної конструкції стандартні, як і для інших видів брекетів:

 • повне медичне обстеження та лікування ротової порожнини за потреби;
 • професійне чищення та зміцнення емалі;
 • кріплення брекетів до зубів за допомогою клею;
 • з'єднання брекетів дугами - в сапфіровій системі вони покриті в тон емалі, тому також, як і брекети, непомітні на зубах;
 • підбір та встановлення резинок, пружин, які стабілізують тиск на щелепу.
Пацієнт може поставити сапфірові брекети як на обидві щелепи, так і лише на верхню. Для нижньої частіше вибирають дешевші варіанти виправлення прикусу, оскільки вони менш помітні під час розмови чи посмішки. Можливості такої комбінації вам підкаже лікар: у будь-якому випадку кожна брекет-система виготовляється індивідуально. Також пацієнт може вибрати тип фіксації брекетів: лігатурний – класичний варіант з дугою та кільцями або безлігатурний – за допомогою кліпсів, які допомагають швидко змінювати дугу.

Можливість встановлення повністю сапфірової чи комбінованої системи залежить не тільки від бюджету пацієнта, а й від складності патології. У деяких випадках фахівці не рекомендують встановлення сапфірів. Наприклад, якщо у вас не ідеально білі зуби, такі брекети можуть бути помітними. Тому їх краще замінити на керамічні.

Ціни на встановлення сапфірових брекетів у Вінниці

Ціни на сапфірові брекети та вартість додаткових процедур у стоматології Dr. Miller наведено в таблиці. У нашій клініці ви можете поставити брекет систему під ключ, включаючи всі необхідні обстеження, або замовити окремі послуги з корекції, заміни дуги тощо.

Назва послуги Вартість
Зняття відбитків, перше відвідування КДМ одна щелепа 200 грн
Встановлення сапфірових брекетів від 13900 грн
Ретенція (зняття брекетів) 200 грн
Профчистка після зняття брекетів (дві щелепи) 1500 грн

Догляд за сапфіровими брекетами

Пацієнтам варто приділяти особливу увагу гігієні таких брекетів:

 • Вони дуже «не люблять» фарбуючі напої та їжу – вам доведеться виключити каву, червоне вино та інші продукти зі свого раціону;
 • Сапфірові брекети та куріння – також не дуже хороші «друзі»: від сигарет прозорі сапфіри темніють і втрачають свою привабливість;
 • Добре очистити сапфірові брекети допоможуть спеціальні інструменти: іригатор, йоржики, монопучкові зубні щітки;
 • Раз на півроку обов'язково відвідування стоматолога для професійної гігієни;
 • Як і для інших видів брекетів, для сапфірів категорично протипоказано тверду, волокнисту, липку їжу, яка може застрягати в брекетах або пошкодити конструкцію. Як правило, після встановлення брекетів лікар видає пацієнту повний перелік «небезпечних» продуктів і дає інші рекомендації щодо догляду.

Популярні питання

Які брекети краще: сапфірові чи керамічні?

Відповісти це питання може лише фахівець, адже усе залежить від кожного індивідуального випадку: тяжкості патології, кольору емалі тощо. Також вирішальну роль може зіграти ціна. Сапфірові брекети – найдорожчий, але й найкомфортніший варіант. Рішення, які брекети краще ставити, варто приймати тільки після повного обстеження та консультації з ортодонтом.

Як довго носять сапфірові брекети?

Термін лікування залежить від вихідних цілей: наприклад, скоригувати щілину між зубами такі брекети можуть за півроку, а повністю виправити прикус за півтора-два.

Чи боляче знімати сапфірові брекети?

Видалення брекетів не завдає больових відчуттів. Пацієнт може відчувати легкий дискомфорт від процесу зняття залишків клею спеціальним інструментом. Після очищення емалі лікар проводить гігієну порожнини рота й установку фіксуючої конструкції.

Скільки триває процедура встановлення сапфірових брекетів?

Середня тривалість процедури – від 1,5 до 2,5 години.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.