Консультація стоматолога у Вінниці

"Навіщо відвідувати консультації стоматолога, якщо мене нічого не турбує?", "Як може допомогти звичайна консультація, якщо я прийшов до клініки з гострим болем?", — такі питання ми часто чуємо від пацієнтів. А тим часом, попередній огляд та обстеження органів ротової порожнини — дуже важливий етап ефективного лікування.

Залежно від запиту, консультація може проводитися як лікарем-терапевтом, так і вужчими фахівцями: ортодонтом, хірургом, імплантологом. Після прийому пацієнт може отримати детальний план лікування та кваліфіковану стоматологічну допомогу.

У клініці Dr. Miller у Вінниці консультації проводять лікарі-стоматологи з великим досвідом роботи. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, тому завжди рекомендуємо пройти детальний огляд перед початком лікування.

У яких випадках потрібна консультація лікаря-стоматолога?

Первинна консультація стоматолога може бути плановою, якщо ви просто хочете регулярно перевіряти стан ротової порожнини або незапланованою, коли приводом звернення до лікаря може бути:
  • біль та інші неприємні відчуття;
  • кров'янисті виділення з ясен;
  • травма зуба (скіл, тріщина, поломка);
  • неправильний прикус та супутні йому проблеми;
  • дискомфорт при експлуатації протезів та інші причини.
Під час прийому лікар обов'язково проводить діагностику стану зубів, а за потреби може призначати інші додаткові обстеження та процедури.

Також варто пам'ятати, що кожному пацієнту рекомендується проходити плановий огляд стоматолога хоча б раз на півроку. Це допомагає уникнути цілого ряду проблем та ускладнень. Чим раніше лікар помітить патологію, тим простіше та швидше її можна буде усунути.

Як проходить консультація у стоматології Dr.Miller?

Первинний огляд у нашій сімейній стоматології проходить поетапно:
  • Якщо ви вперше на прийомі, лікар проводить збір анамнезу (зі слів пацієнта), ретельний огляд ротової порожнини та вносить усі дані в єдину базу клієнтів.
  • Якщо для встановлення діагнозу та розробки плану лікування потрібні додаткові дослідження або аналізи, то лікар проводить їх відразу або призначає час для обстеження.
  • Далі проводиться складання плану лікування.
  • За необхідності до консультації можуть бути залучені вузькопрофільні фахівці для уточнення діагнозу та методів лікування.
На прийомі ви можете поставити запитання, дізнатися про всі нюанси майбутнього лікування та погодити з лікарем терміни. Обрати будь-який зручний для вас час для обстеження чи процедури.

Особливу увагу ми приділяємо найменшим пацієнтам. Наші лікарі створюють затишну атмосферу і проявляють максимум турботи, щоб у дитини залишилися лише позитивні емоції від відвідування стоматолога.

Розробка плану лікування

Ми практикуємо лише індивідуальний підхід до пацієнтів, тому кожен план лікування ретельно розробляється для клієнта з урахуванням усіх деталей, які виявлені на обстеженні.

У клініці Dr. Miler ви можете отримати консультацію стоматолога, пройти додаткове обстеження на найновішому високоточному обладнанні та лікування за найсучаснішими медичними протоколами.

Скільки коштує консультація у стоматології у Вінниці?

Ціна консультації у стоматології Dr. Miller залежить від об'єму стоматологічних послуг, які надаються на прийомі. Так, лікар може просто провести огляд або зробити додаткові маніпуляції (наприклад, знімок ротової порожнини). Ознайомитись із прайсом на консультаційні послуги можна у таблиці нижче.
Назва послуги Вартість
Первинна консультація 200 грн
Первинна консультація зі складанням плану лікування 500 грн
Плановий профілактичний огляд 200 грн
Консультація лікаря імплантолога 350 грн
Консультація лікаря ортодонта 200 грн

До якого стоматолога можна записатися на консультацію?

У сімейній стоматології Dr. Miller у Вінниці ви можете записатися на консультативний прийом до будь-якого з профільних фахівців та отримати консультацію ортодонта, хірурга-стоматолога, дитячого стоматолога, імплантолога.

Для повної та ефективної діагностики рекомендуємо записатися на прийом стоматолога-терапевта. Він проводить загальний огляд та може призначити консультацію іншого фахівця за потреби.

Dr. Miller - це найкращий вибір для вашої красивої посмішки щодня. Запишіться на консультацію до стоматолога, а ми подбаємо про здоров'я ваших зубів.

Записатися на консультацію до сімейної стоматології Dr. Miller можна швидко та зручно за телефоном або онлайн. Шлях до яскравої посмішки починається із професійної консультації лікаря-стоматолога.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.