Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Хірургічна стоматологія у Вінниці

Хірургія зубів та порожнини рота часто асоціюється у пацієнтів із видаленням зубів. Насправді сучасні методи операційного втручання допомагають максимально зберегти і зуб, і здоров'я.

Хірургічна стоматологія – це великий спектр послуг із корекції патологій зубощелепної системи. Хірурги займаються не лише видаленням молярів, а й естетичними операціями, підготовкою до імплантації, лікуванням захворювань пародонту.

У клініці Dr. Miller працюють досвідчені хірурги, які можуть безболісно видалити зуб та провести оперативні втручання будь-якої складності. У нас ви можете пройти повне обстеження, отримати кваліфіковану консультацію хірурга-стоматолога та професійне лікування захворювань ротової порожнини.

Симптоми та показання для оперативного стоматологічного лікування

Основним показанням для хірургічного втручання можуть бути запальні процеси. Записатися до хірурга-стоматолога необхідно, якщо:
 • у ротовій порожнині виявлена ​​пухлина;
 • ушкоджені або сильно зруйновані зуби;
 • необхідна підготовка до імплантації;
 • потрібно видалити зуб;
 • спостерігається спад кісткової тканини і необхідно її відновити.
 • Це неповний перелік проблем, з якими варто звернутися до хірурга. Фахівці даного профілю займаються також видаленням зубів мудрості, лікуванням кіст, пластикою ясен тощо.

  Але варто пам'ятати, що будь-які операції на зуби – це серйозне втручання. І найкращий спосіб уникнути ускладнень – вчасно відвідувати кабінет стоматолога. Кваліфіковані лікарі клініки Dr.Miller допоможуть своєчасно виявити проблему, що знижує ризик термінового оперативного втручання.

  Ми докладаємо максимум зусиль та наших знань, щоб зберегти ваші зуби, але якщо ситуація вимагає невідкладного оперативного втручання, наші кваліфіковані хірурги завжди прийдуть на допомогу.

  Види хірургічних послуг у стоматології Dr. Miller

  У сімейній стоматології у Вінниці Dr.Miller ви можете пройти огляд стоматолога-хірурга, а також отримати низку хірургічних послуг:
 • Лікування кісти зуба. Сучасні методи оперативного лікування дозволяють зберегти зуб, навіть якщо розпочався запальний процес. Висічення кісти проводиться під місцевою анестезією.
 • Пластика ясен. Відновлення м'яких тканин дозволяє закрити оголений корінь зуба та уникнути цілого ряду проблем, пов'язаних зі спадом тканин ясен.
 • Кісткова пластика. Збільшення ширини і висоти альвеолярного відростка зазвичай проводиться перед імплантацією.
 • Сінус-ліфтинг. Нарощування кісткової тканини верхньої щелепи хірургічним шляхом за відсутності бічних зубів.
 • Прорізання вуздечки лазером. Короткі вуздечки язика, верхньої або нижньої губи можуть завдати безліч проблем. Незручність у прийомі їжі, проблеми з мовленням, неправильний прикус — лише кілька негативних наслідків такої патології. Швидка та безболісна операція дозволить усунути проблему за кілька годин.
 • Видалення зуба. У клініці Dr.Miller проводяться операції з видалення зубів різної складності: від простих маніпуляцій до ампутації кореня зуба та хірургії зубів мудрості.
 • Вартість хірургічних операцій

  Ціни на хірургічну стоматологію у Вінниці залежать від складності операції та ступеня занедбаності запального процесу. Ознайомитись із вартістю хірургії у клініці Dr.Miller можна у таблиці.
  Назва послуги Вартість
  Лікування пародонтозу лазером 2000 грн
  Підрізання вуздечки лазером 1700 грн
  Підрізання вуздечки з ушиванням тяжу 2100 грн
  Ушивання рани 380 грн
  Видалення зуба від 320 грн
  Видалення зуба мудрості типове від 820 грн
  Видалення зуба мудрості (напівретинованого) 1730 грн
  Видалення зуба мудрості (ретинованого) 2550 грн
  Видалення зуба за допомогою п'єзотому від 3500 грн
  Видалення зачатків зуба за допомогою п'єзотому 4050 грн
  Дренування абсцесу 300 грн

  Хірургічне лікування зубів у дітей

  Хороший хірург-стоматолог, який може безболісно та ефективно видалити зуб у дитини - це дуже цінний лікар. Адже кожен з батьків знає, як важливо прищепити дитині нормальне ставлення до відвідування зубного лікаря в майбутньому.

  У сімейній стоматології Dr.Miller ми приділяємо особливу увагу якісному лікуванню зубів у дітей. Прийом стоматолога-хірурга в нашій клініці проводиться з урахуванням дитячої психології та із застосуванням найсучасніших методів лікування.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.