Ортодонтія

Ортодонтія займається виправленням аномалій, пов’язаних з нерівним розташуванням зубів і неправильним прикусом. Цей напрям вирішує не лише проблеми естетики. В першу чергу, це збереження функціональності жувального апарату.

Чим загрожує неправильний прикус

Якщо не вирішувати проблему неправильного прикусу, це може призвести до ускладнення гігієни, розвитку захворювань кісткової тканини, ясен, до утворення пародонтальних кишень. Як підсумок — втрата зубів.

Окрім безпосередніх проблем із зубами, людину з неправильним прикусом можуть супроводжувати мігрень і гайморит. Це результат зміненої структури черепа.

Коли потрібно звертатися до ортодонта

Краще всього зробити це в дитячому або юнацькому віці. Чим раніше батьки звернуть увагу на проблему, тим швидше і ефективніше можна буде її вирішити. Лікування у дітей проходить швидше і дозволяє попередити розвиток серйозніших аномалій прикусу. Завдяки новітнім розробкам в області ортодонтії виправлення прикусу або нерівних зубів в дорослому віці також ефективне, але на це потребується більше часу.

Доросла ортодонтія — це також важливий етап підготовки до імплантації, протезування, реабілітації дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).

Апарати, які застосовуються в клініці Dr.Miller:

  • брекет-системи (Damon, Insignia, Incognito);
  • елайнери Invisalign;
  • знімні апарати;
  • мікроімпланти;
  • ретенційні апарати.

Пам’ятайте, що здоров’я зубів — це найцінніший ресурс, на якому не варто економити!

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.