Кісткова пластика у Вінниці

Кісткова пластика – це один з варіантів операцій хірургічної стоматології, що виконується перед імплантацією зубів. Часто вона необхідна для нижньої щелепи, рідше – в передніх відділах верхньої. Це пов'язано з особливостями анатомічної будови, оскільки у верхній щелепі в центральному відділі - вузький альвеолярний гребінь, а в нижній щелепі досить близько до верхнього краю розташований канал, у якому проходить нижньощелепний нерв.

Під час планування імплантації, якщо є показання до кісткової пластики, то операцію виконують, збільшуючи ширину і висоту альвеолярного відростка. На відміну від синус-ліфтингу, ця операція може виконуватись методом розщеплення кістки або пересадки кісткового блоку. Метод обирає лікар після ретельного огляду.

Маєте показання до кісткової пластики? Звертайтеся у клініку Dr.Miller! Наш досвідчений хірург-імплантолог надасть детальну консультацію, спланує та виконає операцію швидко і безпечно.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.