Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Лікування зубних каналів у Вінниці

Лікування зубного каналу

Красива здорова усмішка прикрасить образ будь-якої людини. Звичайно, щоб усі зуби були на місці, потрібно стежити за їхнім станом і вчасно лікувати, якщо виникає карієс. Але іноді з якихось причин людина не звертається вчасно до фахівця, і руйнівний процес поширюється у зубі дуже глибоко. У таких ситуаціях необхідно лікувати та пломбувати канали, або, як кажуть стоматологи, проводити ендодонтичне лікування. Показаннями до ендодонтичного лікування зубів є гострий та хронічний пульпіт і всі форми періодонтиту.

Пульпіт

Отже, основною причиною пульпіту є запущений і вчасно не вилікуваний карієс. Пульпіт – це запалення пульпи (внутрішньої тканини) зуба, яке виникло внаслідок ураження її шкідливими бактеріями. Зазвичай хворі з пульпітом страждають від гострого болю, що посилюється в нічний час. Зуб також може реагувати на холодне або гаряче і на навантаження під час жування. Однак пульпіт може і не викликати болю. Якщо ви відчули, що у вас можливий пульпіт, то не зволікайте з візитом до лікаря. Сучасні технології, які доступні у клініці Dr.Miller, дозволяють провести хороше знеболення і ефективне лікування каналів, що дозволяє зупинити запалення і зберегти зуб.

Ендомотор NSK для безболісного лікування зубних каналів

Лікування пульпіту

Лікування каналів проводиться наступним чином: пульпу зуба видаляють, після чого ретельно пломбують канали. Термін життя зуба після лікування залежить від того, наскільки добре і ретельно воно було проведено. Погано пролікований канал може запалитися, і зуб доведеться видалити.

Спочатку лікар чистить канали зуба, потім пломбує їх, причому все це робиться під анестезією. Канали пломбують матеріалом, який вибирає лікар, виходячи з ситуації. Це може бути цемент, паста або штифт.

Іноді після лікування зуб втрачає значну частину обсягу кісткової тканини і необхідно зробити реставрацію. Зазвичай лікар у таких випадках відновлює зуб за допомогою кореневих штифтів.

Якщо лікування каналів проведено грамотно, то зуб можна зберегти на довгі роки. Але у рідкісних випадках при складній ситуації буває необхідне вторинне ендодонтичне лікування. Іноді нашим фахівцям також доводиться проводити вторинне лікування після невдало проведеного пломбування каналів у інших клініках. Стоматологи клініки Dr.Miller знають, що пломбування каналу зуба, як і будь які складні процедури, важливо зробити дуже якісно.

Періодонтит

Періодонтит – це ускладнення карієсу, при якому розпадається нерв та вражається зв'язка, що утримує зуб у щелепі. У цьому випадку запальний процес буде поширюватися не тільки на тканини зуба, але і на кісткову тканину навколо верхівок його коренів. За ступенем патологічних змін розрізняють фіброзну форму періодонтиту, гранулему і кісту.

При періодонтиті зуб стає рухомим, болить при найменшому дотику. Температура тіла підвищується. Якщо хвороба протікає без болю, то відбувається розсмоктування кістки навколо кореня, утворюється гранулема чи кіста, які вимагають більш серйозного лікування – не лише заради збереження самого зуба, але і для того, щоб запобігти отруєнню організму продуктами розпаду власних тканин. Якщо зубів, уражених періодонтитом, у людини кілька, то можуть розвиватися ускладнення з боку внутрішніх органів: нирок, серця, суглобів.

Періодонтит часто виникає в зубах із неякісно вилікуваними кореневими каналами. Лікарі, що не володіють методикою "переліковування" каналів, часто видаляють такі зуби.

Особливості якісного лікування каналів зубів

Для лікування дуже важливим є визначення довжини каналу зуба, оскільки це дозволяє уникнути можливих ускладнень – післяопераційних болів. Робочу довжину каналу визначають за допомогою рентгену. У нашій клініці це цифровий рентген, який дозволяє швидко отримати зображення високої чіткості та детально його роздивитися.

Апарат для цифрового рентгену Цифровий рентген зубів

Апарат для цифрового рентгену та готовий знімок

Правильне пломбування каналу – найбільш важливий і відповідальний етап лікування. Кореневий наповнювач повинен надійно блокувати канал, не подразнювати періодонт, не розчинятися і не руйнуватися, бути рентгеноконтрастним, що дозволяє визначити ефективність лікування. Наразі найбільш ефективним методом лікування пульпіту є пломбування каналів гутаперчевими штифтами, оскільки гутаперча відповідає більшості з цих вимог. Також ми використовуємо при лікуванні зубних каналів ендодонтичні наконечники та ендомотори останнього покоління: це дозволяє поліпшити якість процедури та скоротити час прийому.

Ціни на лікування зубних каналів у Вінниці

Лікарі стоматології Dr.Miller проведуть грамотне та якісне лікування каналів за прийнятними цінами, а в пріоритеті у нас - вилікувати зуби пацієнтів і зберегти їх на довгі роки.

Назва послуги Вартість
Відкриття зуба для ендодонтичного лікування 420 грн
Розпломбування кореневих каналів (1 канал) 500 грн
Розпломбування кореневих каналів (2 канали) 900 грн
Розпломбування кореневих каналів (3 канали) 1300 грн
Ендодонтичне лікування зуба з пломбуванням одного каналу від 500 грн
Ендодонтичне лікування зуба з пломбуванням одного каналу з ендомотором від 850 грн
Ендодонтичне лікування зуба з пломбуванням двох каналів від 900 грн
Ендодонтичне лікування зуба з пломбуванням двох каналів з ендомотором від 1640 грн
Ендодонтичне лікування зуба з пломбуванням трьох каналів від 1300 грн
Ендодонтичне лікування зуба з пломбуванням трьох каналів з ендомотором від 2350 грн
Ендодонтичне лікування зуба з пломбуванням чотирьох каналів від 1500 грн
Тимчасове, антибактеріальне пломбування кореневого каналу 160 грн
Повторне лікування ендодонтії від 400 грн

Як відбувається лікування у нашій клініці – дивіться на короткому відео нижче.

Чекаємо вас у Dr.Miller!

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.