Протезування зубів у Вінниці

Зубні протези – це словосполучення лякає багатьох пацієнтів та викликає у них асоціації тільки зі штучною щелепою у склянці. Проте це зовсім не відповідає дійсності. Сучасні методи ортопедичної стоматології здатні зробити майже неможливе: наприклад, відновити зубний ряд навіть при повній втраті зубів.

Протези нового покоління – це високофункціональні та естетичні конструкції. У поєднанні з високою майстерністю лікаря вони можуть повністю ліквідувати наслідки втрати зубів у будь-якому віці.

Протезування в клініці Dr.Miller

Стоматологія Dr.Miller пропонує широкий спектр послуг із протезування зубів у Вінниці.

Ми використовуємо сучасні методи діагностики та лікування. Зубне протезування в стоматології Dr.Miller проводиться за допомогою детальної 3D-діагностики стану ротової порожнини та ретельного моделювання форми майбутнього протеза за допомогою комп'ютерних технологій (CAD/CAM).

Варіанти протезування

У загальному розумінні протези можна поділити на знімні, незнімні та такі, що встановлюються на імплантах. Стоматолог-ортопед порадить пацієнту, який саме метод (або кілька) підходить для його конкретної проблеми. Проте остаточний вибір буде залежати від особливостей стану зубного ряду, показів до лікування та вартості зубного протезу.

Ця таблиця допоможе вам зорієнтуватися, які проблеми може вирішити той чи інший вид протезування зубів. А нижче ми розповімо про них більш детально.

Проблеми зубного ряду Втрата кількох зубів Повна втрата зубів Пошкоджена верхівка зуба, проте корінь здоровий Щілина між зубами Сколи та інші естетичні дефекти
Знімне протезування
Бюгельний протез V
Нейлоновий протез V
Акриловий протез V V
Незнімне протезування
Металокерамічні коронки V V
Безметалеві коронки V V
Цирконієві коронки V V
Керамічні вкладки V V
Вініри V V
Протезування з опорою на імпланти
Мостовидний протез V
Балочний протез V V

Металокерамічні коронки

Металокераміка є найпопулярнішим матеріалом для виготовлення протезів, оскільки ідеально поєднує в собі такі важливі властивості, як міцність конструкції, естетичність і максимальну схожість із фізико-механічними властивостями натуральної зубної емалі.

Металокераміка легка в гігієнічному догляді: на її гладенькій поверхні практично не затримуються частинки їжі, не розмножуються мікроби.

Безметалеві коронки

Безметалеві керамічні коронки цінують за високу естетичність та широкий спектр використання. Вони довговічні, максимально точно відтворюють природний колір зуба та ідеально підходять для виготовлення коронок будь-яких форм та розмірів.

Цирконієві коронки

Цирконієві коронки абсолютно не відрізняються від власних зубів. Вартість їх досить висока, але відмінні якості роблять цей вид протезування досить популярним. Такі коронки витримують велике жувальне навантаження, вони міцні і надійні, зроблені з натурального матеріалу, а тому мають ідеальну біосумісність. Протези з цирконію точно повторюють контури молярів і різців, їх легко встановлювати (не потрібно сильно обточувати живі зуби).

Керамічні вкладки

Вкладка – різновид пломби, але виготовляється вона не в ротовій порожнині, а в лабораторії. Керамічною вкладкою можна відновити до 65% зруйнованого зуба. Термін служби складає не менше 10 років.

Бюгельні протези

Бюгельний протез – це знімний варіант, що фіксується гачками (кламерами), які міцно оточують опорну одиницю. Цей вид протеза дає можливість відмовитися від масивного шару пластмаси, що зменшує об’єм і вагу системи та водночас зберігає її стабільність і високу міцність. Цей вид знімної системи закріплюють на власні моляри пацієнта, на корені або встановлені імпланти.

Акрилові протези

Найпопулярнішим видом серед стоматологічних мостів є акрилові протези, які використовуються з метою відновлення зубного ряду – як для часткового заміщення, так і при повній відсутності зубів. Основним обмеженням для встановлення конструкції з акрилу є алергічна реакція. Не рекомендується її використовувати, якщо присутні позиви до блювоти, хронічні захворювання, карієс, невилікувані зуби і патологія ясен.

Нейлонові протези

Найчастіше такі знімні протези розглядають як тимчасовий захід. Суперечливість системи з нейлону полягає в тому, що її переваги – гнучкість та еластичність – просто непридатні для тривалого використання.

Балочні протези

Встановлення протеза на балочну систему з опорою на імплантатах – один з найнадійніших способів лікування при відновленні у пацієнтів із повною відсутністю зубів. Знімний балочний протез не випадає при пережовуванні їжі та розмові: фіксація на імплантах робить його досить надійним. Конструкція не натирає ясна і допомагає відновити природний прикус.

Мостовидні протези

Зубний міст – це жорстка ортопедична конструкція, що має форму натуральних зубів. Одна зв'язка може містити до чотирьох елементів. Фіксується міст на двох крайніх здорових зубах-опорах з одного та з іншого боку.

Вініри

Спеціальні накладки на передню поверхню зубів, що допомагають позбутися естетичних дефектів (сколів, зміни кольору, щілин тощо) та замістити невелику частину пошкодженого зуба.

Ціни на протезування зубів у Вінниці

Шукаєте вигідне поєднання якості та ціни на протезування зубів? Питання вартості часто стає вирішальним моментом у виборі способу відновлення зубного ряду. В стоматологічній клініці Dr.Miller ви маєте можливість встановити зубні протези за доступними цінами.

Ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір конструкцій від провідних виробників за оптимальними цінами. У вартість процедури входять:

  • первинна консультація лікаря та розробка плану лікування;
  • підготовка ротової порожнини (санація);
  • зняття відбитків;
  • встановлення тимчасових коронок;
  • встановлення постійного зубного протеза.

Ознайомитися з детальним прайсом можна в таблиці нижче.

Назва послуги Вартість
Коронка металокерамічна від 2900 грн.
Коронка лита сталева 1500 грн.
Вінір від 6200 грн.
Безметалева коронка (цирконієва) від 5900 грн.
Протез з'ємний акриловий (1 щелепа повіністю) від 4200 грн.
Мікропротез з'ємний акриловий від 2450 грн.
Бюгельний протез на кламерній фіксації 17500 грн.
Бюгельний протез на замковій фіксації 21500 грн.
Відтиск одношаровий 380 грн.
Відтиск двошаровий 500 грн.
Відтиск оклюзійний 340 грн.
Коронка тимчасова пластмасова від 410 грн.
Фіксація коронки і/або культьової вкладки 300 грн.
Ремонт протеза 1200 грн.
Зняття металокерамічної коронки, 1 шт. 300 грн.
Зняття штампованої коронки, 1 шт. 250 грн.
Підготовка під штіфти 300 грн.

Переваги нашої клініки

  • Досвід. Наші стоматологи вже більше 15 років працюють над вашими бездоганними посмішками.
  • Висококваліфіковані лікарі. Наші спеціалісти мають високий рівень кваліфікації та регулярно підвищують його на професійних семінарах. Ми завжди прагнемо отримувати нові знання та вивчати найсучасніші технології в стоматології.
  • Гнучкий графік. Ми працюємо для вас щоденно, крім неділі. Кожен наш пацієнт має змогу записатися на зручний час.
  • Найкраща ціна. Ми пропонуємо тільки сучасні матеріали, що відрізняються надійністю, антибактеріальністю та якістю за доступними цінами. А у поєднанні з високоточними інструментами та методами діагностики така процедура у клініці Dr.Miller – це найкращий вибір у Вінниці.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.