Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Прицільний знімок (рентген) зуба у Вінниці

Прицільний знімок - це вид діагностики, який найчастіше використовується в стоматології. Він допомагає ретельно обстежити корінь зуба, виявити запалення або інші проблеми з щелепою. Його проводять за допомогою сучасного обладнання, яке надає мінімальне випромінювання пацієнтам. Такий метод навіть дозволяє зробити знімок зуба дитині.

У стоматологічній клініці Dr. Miller ви можете зробити рентгенографію зубів - це безпечний, недорогий та ефективний спосіб швидко дізнатися про проблеми зубощелепної системи.

У яких випадках потрібен прицільний знімок зубів?

Знімок роблять або до початку лікування, з метою якісної діагностики, або після нього - з метою оцінити якість проведеної процедури.

Рентген дозволяє вирішити цілу низку завдань:

 • діагностувати захворювання, які лікар не може побачити під час звичайного огляду - наприклад, рентген зуба з карієсом дозволить виявити його поширення під пломбу чи коронку, побачити тріщину або перелом кореня;
 • розглянути всі аспекти будови зубощелепної системи перед початком лікування — нерідко лікарі просять зробити знімок зуба мудрості перед його видаленням тому, що коріння зуба може мати нетипову будову;
 • спланувати лікування - без ретельної діагностики неможливо приступити до корекції прикусу брекетами або хірургічного втручання;
 • відстежити зміни зубного ряду - рентген молочних зубів у дітей дозволяє побачити карієс на ранній стадії або наявність запалень в яснах.

Прицільний знімок призначають, якщо є підозра на пульпіт, перікороніт, присутність гранульоми або кісти та інші захворювань. Варто відзначити, що рентген кількох зубів може показати проблеми не лише з уже хворим зубом, але й з тим, що розташований поруч.

Через дуже низьку дозу опромінення рентген зуба має мінімум протипоказань. Але знімок не можна робити при:

 • кровотечі;
 • критично низькому імунітеті;
 • декомпенсованому діабеті;
 • якщо пацієнт перебуває у несвідомому стані.

Як роблять прицільний рентген зубів?

Процедура не займає багато часу і не потребує підготовки. Перед зйомкою зуба людині надівають спеціальний фартук для додаткового захисту від випромінювання. Щоб зробити точковий рентген зуба, лікар розміщує спеціальний датчик під щокою або зовні, залежно від тієї області, яку потрібно дослідити.

Сучасні апарати роблять знімок за секунди, що дозволяє знизити рентген-навантаження на організм до мінімуму. Тому така процедура вважається безпечною і дозволена навіть при грудному вигодовуванні та з другого триместру вагітності.

Скільки коштує прицільний знімок (рентген) зуба у Вінниці?

У стоматологічній клініці Dr.Miller можна зробити рентген зуба за оптимальною ціною або замовити розшифрування знімка. Ознайомитися з вартістю послуг можна в таблиці нижче.

Назва послуги Вартість
Рентгенівский знімок первинний 100 грн
Аналіз прицільної рентгенограми 100 грн

Переваги радіовізіографії зубів у стоматології Dr. Miller

Прицільний рентген зуба в нашій клініці проводиться за допомогою високотехнологічного та малодозового рентгенапарату, який дозволяє отримати якісний та деталізований знімок.

Візіографії зубів у стоматології Dr. Miller - це:

 • Можливість провести обстеження прямо під час лікування: не перериваючи процедуру, лікар може швидко зробити знімок та прийняти рішення щодо подальшого втручання.
 • Мінімум шкоди для пацієнта — висока чутливість сучасного рентген-обладнання знижує променеве навантаження до мінімуму.
 • Можливість отримати весь комплекс стоматологічних послуг в одному місці: в нашій клініці ви можете як зробити рентген знімки зубів з описом, так і пройти необхідне лікування.

Наші лікарі знають, як зробити вашу посмішку красивою та здоровою, використовуючи найсучасніші методи діагностики та лікування.

Популярні запитання

Скільки разів можна робити рентген зубів?

Щоб краще зрозуміти, наскільки безпечний такий метод діагностики, варто знати, що відповідно до медичних протоколів допустима доза опромінення складає 1000 мкЗв на рік. Прицільний знімок зуба дає одноразову дозу опромінення - близько 3 мкЗв. Тому навіть при відносно "частій" періодичності рентгену зубів досягти критичної межі буде фактично нереально.

Де можна зробити прицільний знімок зуба?

В Вінниці пройти діагностику можна в сімейній стоматології Dr.Miller: наш високоточний апарат дозволяє провести обстеження прямо під час лікування як дорослим, так і дітям.

Чи можна вагітним робити прицільний рентгенівський знімок зуба?

Лікар-стоматолог може призначити прицільний знімок зуба при вагітності з огляду на високий ризик ускладнень, від відсутності діагностики під час лікування. Мінімальні дози опромінення дозволяють зробити таку процедуру, починаючи з другого триместру вагітності. Звичайно, як і в будь-якому іншому лікуванні вагітних, лікар приймає рішення, зваживши всі ризики для дитини та здоров'я матері.

З якого віку можна робити рентген зубів дітям?

Рекомендується не проводити такі процедури для дітей молодше 5 років. Але при гострій необхідності ретельної діагностики зробити прицільний знімок дозволено і з 3 років.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.