Видалення зубів у Вінниці

Видалення зубів є необхідною мірою в деяких випадках. Сучасні методи стоматологічного лікування мають великий арсенал засобів, що направлені на максимальне збереження цілісності зубного ряду. Проте, якщо лікар рекомендує пацієнту видалити зуб, то можливості терапевтичного лікування вичерпані, а збереження хворого органу може викликати значні ускладнення.

Вирвати зуб у Вінниці безболісно, швидко та безпечно ви можете у стоматологічній клініці Dr.Miller. Ми пропонуємо такі послуги:

 • видалення молочних зубів;
 • видалення зуба мудрості;
 • термінове видалення зуба у випадку його травмування або швидкого розповсюдження інфекції;
 • видалення ретинованого зуба (зуб, що сформувався, але не прорізався повністю);
 • планове видалення за наявності показань;
 • складні хірургічні операції з видалення зубів.

Хірургічна стоматологія в клініці Dr.Miller – це ефективний та безпечний спосіб видалити пошкоджений зуб. Висока кваліфікація наших лікарів та найсучасніші інструменти є запорукою безболісного видалення та мінімального ризику виникнення ускладнень.

Найбільш складні операції ми проводимо з використанням п'єзоскальпеля. Це сучасна методика видалення зубів ультразвуком, що дозволяє провести безболісну та ефективну операцію.

Показання до видалення зубів

 • Наростання запального процесу, що супроводжується утворенням гною, у разі неможливості подальшого терапевтичного лікування.
 • Сильне руйнування зуба, коли встановити пломбу чи коронку неможливо.
 • Високий ризик ускладнень у разі відмови видалити зуб.
 • Неправильний ріст органу, що унеможливлює встановлення протезу.
 • Травмування зуба та перелом кореня.
 • Неправильне прорізування “вісімок” (зубів мудрості).

Слід відзначити, що перед операцією лікар має провести обстеження та оцінити всі ризики. Це пов’язано з тим, що відсутність навіть одного зуба може суттєво вплинути на весь зубний ряд та викликати його рухливість.

В деяких випадках пацієнт може потребувати термінового видалення зуба через травму або стрімке розповсюдження інфекції. Тоді операцію з видалення слід провести, щоб зменшити ризик розвитку більш серйозних проблем. Варто пам’ятати, що інфекційне ураження одного органу впливає на весь організм та може викликати ряд важких захворювань: від гаймориту до ревматизму та артриту.

Протипоказання до видалення зубів

Планове видалення не рекомендується проводити, якщо пацієнт має:

 • захворювання нирок у стадії загострення;
 • складні патології серця;
 • гостре респіраторне захворювання;
 • ангіну.

Всі ці захворювання мають бути вилікувані до процедури. Видалення також не рекомендується для пацієнтів, які проходять променеву терапію, та під час вагітності.

Проте всі ці фактори не є перепоною для екстреного видалення зуба, коли відмова від цієї операції загрожує більш серйозними проблемами.

Як проходить процедура видалення зубів

Операція проходить у кілька етапів.

 1. Підготовка до процедури. Включає в себе: огляд ротової порожнини, вивчення знімка з метою детального ознайомлення з особливостями розташування коренів та будови тканини.
 2. Анестезія. Щоб операцію пройшла для пацієнта без болю, ускладнень та максимально комфортно, стоматолог частіше за все пропонує зробити місцеве знеболення за допомогою спеціальних препаратів високої ефективності. Проте, якщо передбачається складне видалення зуба, або пацієнт дуже сильно нервує, лікар може запропонувати провести операцію під загальним наркозом.
 3. Видалення зуба. Цей етап може проводитись простим методом або через хірургічну операцію. Перший спосіб – це витягування зуба з лунки за допомогою стоматологічних інструментів. Другий спосіб застосовується у разі складних та атипових випадків: наприклад, коли доступ до органу ускладений. Всі стоматологічні операції в Dr.Miller проходять з мінімальним пошкодженням м'якої тканини.
 4. Накладення швів (у разі необхідності) та післяопераційна обробка. На цьому етапі лікар також надає пацієнту рекомендації щодо догляду після процедури та щодо приймання лікарських препаратів.

Ціна на видалення зубів у Вінниці

Залежно від рівня складності операції, видалити зуб у стоматологічній клініці Dr.Miller можна за ціною від 200 грн. Дізнатися більш детально, скільки коштує видалення, можна нижче.

Назва послуги Вартість
Видалення зуба (у дорослих) від 200 грн
Видалення зуба мудрості від 550 грн
Видалення молочного зуба від 120 грн
Видалення постійного зуба у дітей від 200 грн

Запущений запальний процес та різноманітні ускладнення, що викликані ним, значно збільшують вартість процедури, оскільки пацієнт буде потребувати додаткових обстежень та складного хірургічного втручання. Тож найкращий спосіб уникнути цього – вчасно звернутися до лікаря. Регулярні профілактичні огляди та своєчасне лікування допоможуть уникнути видалення зубів.

Наша філософія – це дбайливе ставлення до кожного пацієнта та особлива увага до вашого здоров'я. Завітайте до клініки Dr.Miller та переконайтеся, що стоматологія може бути приємною!

{{ formitem.title }}
{{ message | trans }}
{{ error | trans }}
{{{ thankyou }}}

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.