Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Комп'ютерна томографія зубів у Вінниці

У стоматології існує багато інструментів для глибокого дослідження. Комп'ютерна томографія зубів – це один із найбільш безпечних та точних. На відміну від двовимірного рентгенівського знімка, об'ємна комп'ютерна томографія зубів показує всю щелепу в тривимірному вимірі. І при цьому рівень опромінення від томографа суттєво нижчий, ніж від рентгенапарату.

Зробити КТ щелепи у Вінниці можна у сімейній стоматології Dr.Miller. Ми проводимо діагностику на томографі Planmeca ProMax (Фінляндія). Його унікальний протокол зйомки — один із найкращих у світі способів отримання точних 3D зображень при ультранизькій дозі опромінення.

У яких випадках потрібна комп'ютерна томографія зубів

Такий вид діагностики проводиться за призначенням лікаря перед початком лікування. КТ щелепи допомагає виявити низку проблем, які не видно при звичайному огляді.

Показаннями до проведення КТ зубів (щелепи) є:

 • Проблеми з прорізуванням зубів мудрості: КТ допоможе побачити, як ростуть моляри, чи є запалення у тканинах тощо.
 • Захворювання пародонту та будь-які запальні процеси.
 • Лікування карієсу та зубних каналів.
 • Підозра на наявність кісти та інших новоутворень у щелепі.
 • Визначення непрорізаних постійних зубів у дітей.
 • Травми.

3D комп'ютерна томографія зубів дозволяє:

 • Побачити не тільки поточний стан зубів, але й зуби, які ще не прорізалися, - це обов'язкове дослідження перед встановленням брекетів.
 • Дослідити стан та якість зростання постійних зубів у дітей.
 • Діагностувати приховані запальні процеси або початкову стадію карієсу – важливий етап перед будь-яким лікуванням (протезуванням, імплантацією тощо).
 • Виявити новоутворення, їх стан та структуру, не вдаючись до інвазивних методів обстеження.
 • Забезпечити максимально точне планування лікування чи оперативного втручання.
 • Виявити всі особливості будови кісток, тканин та суглобів верхньої та нижньої щелеп (важливо при установці імпланту або хірургічної операції).
 • Уточнити ступінь пошкодження травми.

Як роблять комп'ютерну томографію зубів

КТ ротової порожнини – швидкий та безболісний процес. Вам не потрібна попередня підготовка. Прямо під час процедури пацієнт отримує коротку інструкцію, що потрібно робити (зняти всі металеві прикраси, щоб вони не заважали коректності знімка). Далі лікар фіксує голову у спеціальному отворі томографа та встановлює її у потрібному положенні. Сам знімок робиться менше ніж за хвилину, протягом якої пацієнту бажано не рухатися.

Результати можуть бути записані на будь-якому носії: цифровому чи паперовому. За потреби лікар може зробити розшифровку знімка.

Скільки коштує комп'ютерна томографія зубів у Вінниці

Вартість послуг у клініці Dr.Miller ви можете дізнатися на сайті у розділі "Ціни". Також дізнатися скільки коштує комп'ютерна томографія зуба і ціни на додаткові послуги можна в таблиці нижче.
Назва послуги Вартість
КТ двох щелеп 650 грн
КТ окремо верхньої чи нижньої щелепи 350 грн
Панорамний знімок зубів 300 грн
Рентгенівський знімок (первинний) 100 грн
Аналіз прицільної рентгенограми 100 грн

Переваги комп'ютерної томографії у стоматології Dr. Miller

3D томографія зубів у сімейній стоматології Dr.Miller у Вінниці проводиться на малодозовому променевому комп'ютерному томографі Planmeca ProMax 3D Classic. Він дає унікально точну геометрію зображення завдяки запатентованій технології SCARA.

Зйомка проводиться при дуже низькій дозі опромінення і дає змогу отримати детальні знімки без шкоди для пацієнта.

Також КТ у клініці Dr. Miller має ряд інших переваг:

 • Доступні ціни та якісний сервіс.
 • Професіоналізм лікарів, які проводять діагностику.
 • Високоточні результати дослідження завдяки сучасному обладнанню та кваліфікації фахівців.
 • Можливість отримати всі стоматологічні послуги в одному місці: записавшись на консультацію, ви можете не тільки пройти огляд у стоматолога, але й необхідні обстеження. Потім за результатами можна розробити разом з лікарем план лікування і приступити до його реалізації.
Dr.Miller – місце комфортного та сучасного сервісу, де знають, як зробити вашу усмішку красивою та здоровою!

Популярні питання

Чи можна робити КТ зуба під час вагітності?

Незважаючи на те, що доза опромінення при дослідженні мінімальна, комп'ютерна томографія при вагітності допускається не раніше другого триместру і тільки за призначенням лікаря.

Чи шкідливо робити КТ зубів (щелепи)?

Сучасні томографи роблять процедуру безпечною навіть для дітей. Томографія зубів має кілька протипоказань. Її з обережністю призначають при вагітності, лактації та малюкам до 6 років. Хоча доза опромінення мінімальна, вищеописані випадки передбачають призначення КТ лише за крайньої необхідності.

Скільки часу роблять КТ щелепи?

Томографія щелепи проводиться менше хвилини (без урахування підготовки до знімку).

Як часто можна робити КТ зубів?

Оптимальна частота обстежень на комп'ютерному томографі – щорічно. Але в окремих випадках допустимо її проведення і 3-4 рази на рік. Така частота не матиме негативних наслідків для організму.

Наші лікарі

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.