Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ
Акційна пропозиція: комп'ютерна томографія щелеп всього за 450 грн! ЗАПИСАТИСЯ

Вініри у Вінниці

Вініри на зуби

Сучасна стоматологія досягла такого рівня, що дозволяє не лише з успіхом лікувати зуби, але й за необхідності відновлювати їхній зовнішній вигляд із застосуванням методик художньої реставрації.

Однією з таких методик є реставрація зубів за допомогою вінірів, спеціальних накладок на зуби, що дозволяє досягти вражаючих результатів і зробити посмішку по-справжньому сліпучою і здоровою. Вініри не лише відновлюють зуб, а й захищають його від впливу шкідливих речовин і хвороботворних бактерій. Вони виготовляються за індивідуальними мірками кожного пацієнта.

Лікарі стоматологічної клініки Dr.Miller підберуть та встановлять вініри, які ідеально допоможуть саме у вашій ситуації. Записуйтеся на огляд, щоб отримати детальну консультацію та розрахунок ціни!

Показання до встановлення вінірів

В першу чергу, вініри встановлюють, коли потрібно відновити форму зуба - зруйнованого або зламаного внаслідок травми. Також можливе використання вінірів для створення природного вигляду зубів, коли потрібна корекція зубного ряду з точки зору естетики.

Також вініри, спільно з відбілюванням, використовують для виправлення кольору зубів. У разі, коли зуб має патологічно темний відтінок і відбілити його неможливо, на нього надягається вінір, що миттєво вирішує цю проблему.

Нарешті, встановлення вінірів незамінне в тих випадках, коли між зубами є великі проміжки, що псують естетику посмішки.

Методика встановлення вінірів

Існує два методи виготовлення вінірів, а відповідно до них - і два методи реставрації зубів за допомогою цих виробів: прямий і непрямий.

Прямий метод реставрації

Вініри для цього способу виготовляються з композитних матеріалів прямо у стоматологічному кабінеті, що створює таку незаперечну перевагу, як швидкість. Готові прямі вініри ви можете отримати буквально за один прийом. Такі вініри міцні, але трохи поступаються у стійкості до стирання керамічним. Зовні зуби виглядають природно за рахунок відносної прозорості композитних вінірів. Також ці вініри є досить доступними за ціною.

Непрямий метод реставрації

Цей метод передбачає використання керамічних вінірів, які необхідно виготовити в лабораторії та лише потім встановити. Саме тому він передбачає два відвідування стоматолога й займає більше часу. Зате такі вініри більш міцні, з плином часу не змінюють свій первісний колір і дозволяють відтворити всі особливості зуба будь-якої форми.

Незалежно від обраного типу вінірів, у клініці Dr.Miller ми виготовимо їх якісно та за розумною ціною. Записуйтеся на прийом!

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 57-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.