%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%20

Чи варто боятися імплантації зубів?

“Боюся імплантації зубів”, — один із найчастіших страхів наших пацієнтів. Які тільки аргументи не доводиться чути лікарям: від страху стороннього тіла в роті до ірраціонального страху відторгнення імпланту або відчуттів болю при імплантації зубів.

Але мало хто замислюється над тим, що відсутність хоча б одного елемента в зубному ряду призводить до серйозних проблем. А імплантація - навпаки, допомагає відновити цілісність ряду та його функціональність.

Це — найсучасніша процедура відновлення втраченого зуба і за умови кваліфікованого підходу — абсолютно безболісна.

Фахівці стоматологічної клініки Dr. Miller у Вінниці знають усе про безпечну та ефективну імплантацію та готові поділитися з вами відповідями на популярні питання про процедуру.

Як проходить імплантація зубів?

Імплантація зубів - процес, що складається з кількох етапів:
 1. Перед встановленням імпланту необхідно провести повну діагностику та лікування всіх захворювань.
 2. Також пацієнту рекомендується здати аналіз крові на наявність вірусів та згортання. Оскільки імплантація зуба - це хірургічна операція, її не можна проводити в стадії загострення хронічних хвороб, людям з онкологією, вагітним і тим, у кого є запальний процес.
 3. Далі необхідно зробити панорамний 3D знімок щелепи, щоб визначити об'єм кісткової тканини, виключити наявність кісток та спланувати метод лікування.
 4. Час операції та її етапи відрізнятимуться у кожному індивідуальному випадку: якщо після втрати зуба минуло зовсім небагато часу, можливо встановити всі елементи імпланту (корінь, абатмент та коронку) за один раз. Але це радше рідкість. Зазвичай процедура вживлення імпланта займає деякий час.
 5. Спочатку в кісткову тканину вживлюється титановий корінь — для цього стоматолог робить розріз у яснах, встановлює металевий імплант та формувач ясен, потім накладає шви. Щоб прижитися, штучному кореню потрібно від кількох місяців до півроку. Процедура відбувається під місцевою анестезією.
 6. Після приживлення кореня в нього вкручується абатмент — це сполучний елемент між імплантом і коронкою. Така розбірна конструкція дозволяє швидко і безболісно змінювати коронку, коли це потрібно. Також під час цієї процедури лікар робить відбиток для створення майбутнього зуба.
 7. На останньому етапі встановлюється коронка — вона виготовляється з урахуванням побажань пацієнта і за формою та кольором не відрізняється від рідних зубів.
 8. Що буде, якщо довго не вставляти зуб?

  Коли людина втрачає зуб, вона може не відразу надати значення цьому факту, особливо якщо втрачений моляр не викликає естетичного дискомфорту. Але втрата зуба несе в собі безліч прихованих негативних наслідків:
  • • зміщення зубного ряду;
  • • деформація та спад кісткової тканини на місці втраченого зуба;
  • • деформація щелепи та асиметрія обличчя;
  • • порушення жувальної функції.

  Чи боляче ставити імпланти зубів?

  Усі маніпуляції проводять під анестезією, тому пацієнт не відчуває особливої різниці між встановленням імпланту і, наприклад, рутинною процедурою лікування карієсу. Безумовно, пацієнти можуть відчувати біль після імплантації зубів, коли закінчується дія препарату, що анестезує. Щоб мінімізувати дискомфорт, лікар може прописати прийом знеболювальних засобів. Також необхідно дотримуватися всіх рекомендацій щодо догляду за ротовою порожниною після операції.

  Чи варто робити імплантацію зубів?

  Наша відповідь: “Так!”. Коли пацієнти запитують нас про імплантацію зубів: “Чим небезпечна ця процедура”?, ми однозначно відповідаємо, що більшою небезпекою є відсутність зуба.

  Імплантація — сучасний та безпечний метод відновлення зубного ряду з високим ступенем естетичної привабливості. Відрізнити штучний зуб від рідного зможе лише фахівець при ретельному огляді.

  Якісна імплантація за найсучаснішими протоколами лікування в клініці Dr.Miller допоможе вам стати володарем гарної усмішки та суттєво підвищить якість життя у разі втрати зуба.

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}